- Szczegóły
- Autor: Marzena Kuczewska
- Kategoria: Szkoła Podstawowa
W dniu 21.05.2026 r. klasy: 1cA, 2a, 2cA i 5b udały się do Włocławskiego Centrum Edukacji Ekologicznej na warsztaty" Produkcja mydełek ekologicznych - mydło glicerynowe". Podczas zajęć uczniowie mieli okazję uzyskać informacje o znaczeniu mydła w walce o czystość, poznać zapachy różnych olejków oraz nazwy suszonych kwiatów, z których pod kierunkiem Pani Zuzanny- prowadzącej warsztaty wykonywali ekologiczne mydełka glicerynowe. Zajęcia przebiegały w miłej atmosferze.
- Szczegóły
- Autor: Monika Lamka-Czerwińska, Katarzyna Migdalska
- Kategoria: Szkoła Podstawowa
W dniu 21 maja 2026 r. uczniowie Szkoły Podstawowej wzięli udział w warsztatach profilaktycznych pod nazwą „Zdrowie na talerzu”. Odbyły się one w ramach realizacji programu „Trzymaj formę” i „Programu dla Szkół”.
- Szczegóły
- Autor: K. Kłusek, E. Lewandowska
- Kategoria: Szkoła Podstawowa
To był dzień pełen wrażeń! Uczniowie klasy 6b i 8d wraz z opiekunami 21maja 2026 roku wybrali się na wyjątkową wycieczkę do Torunia. Podróż rozpoczęła się pociągiem, co dla wszystkich było dodatkową, wielką atrakcją!
- Szczegóły
- Autor: Renata Wiesławska
- Kategoria: Szkoła Podstawowa
- Szczegóły
- Autor: E. Lewandowska, K. Kłusek
- Kategoria: Szkoła Podstawowa
W kwietniu nasza szkoła zamieniła się w kolorową galerię pełną ekologicznych inspiracji. Wszystko to za sprawą konkursu plastycznego pt. „Ziemia – moja planeta”, który cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów.
Czytaj więcej: Podsumowanie konkursu plastycznego klas IV – VIII „Ziemia - moja planeta”













