Zapraszamy do biblioteki szkolnej od 24.11.2020 r. do 27.11.2020 r. na wystawę pluszowych misiów oraz wystawę książek, które opowiadają o przygodach – Misia Uszatka, Misia Paddingtona i najsłynniejszego bohatera dziecięcych książek Misia Puchatka.

to akcja bezpłatnego zwiedzania polskich rezydencji królewskich. Jest to  jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń kulturalnych w naszym kraju. Organizatorem akcji Darmowy listopad w Rezydencjach Królewskich jest Minister Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Celem akcji jest zwiększenie dostępności do narodowych instytucji kultury.  Drodzy uczniowie dzięki tej akcji możecie wybrać się na spacer do zamku, pałacu,  nie wychodząc z domu.

Dzień Głośnego Czytania w Zespole Szkół nr 329 września obchodziliśmy po raz kolejny Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania w Zespole Szkół nr 3 we Włocławku. Zachęceni przez nauczycieli uczniowie czytali oraz słuchali podczas lekcji wybrane fragmenty literatury pięknej oraz książki popularnonaukowe dla dzieci i młodzieży.