Razem możemy dużo więcej!

Zapraszamy wszystkich niepełnosprawnych mieszkańców Włocławka do bezpłatnego wypożyczenia roweru rehabilitacyjnego trójkołowego lub sprzętu rehabilitacyjnego.
Wypożyczalnia znajduje się w Zespole Szkół nr 3 im. Marii Grzegorzewskiej we Włocławku, przy ul. Nowomiejskiej 21.

Posiadamy 5 rowerów, które dopasowane są wielkością do wzrostu w trzech rozmiarach: na kołach 24 cale (powyżej 160 cm), 20 cali (do 160 cm),  na kołach 16 cali (dla osób poniżej 130 cm). Posiadamy również sprzęt rehabilitacyjny: 3 wózki inwalidzkie, 4 balkoniki rehabilitacyjne i 4 pary kul ortopedycznych.

Wypożyczalnia rowerów czynna od 8.00 do 15.00 w dni robocze (5 dni w tygodniu).
W celu rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 54 412 10 41.
Rower będzie można wypożyczyć minimum na jeden dzień i maximum dwa tygodnie. Natomiast sprzęt rehabilitacyjny po uzgodnieniu z dyrektorem szkoły.

W załącznikach regulamin Wypożyczalni i inne dokumenty.

1. Regulamin wypożyczenia rowerów dla osób niepełnosprawnych.
  2. Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych.
  3. Pokwitowanie do podpisu dla wypożyczającego.
  4. Pokwitowanie sprzętu rehabilitacyjnego.