×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

MENU OBIADOWE - stołówka szkolna

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych i sprzętu rehabilitacyjnego

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Internat dla uczennic - POLECAMY!

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Statystyki

Odsłon artykułów:
2337094

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Nasz sukces na konkursie międzyszkolnym!

width=Po raz pierwszy dzieci uczestniczące do świetlicy szkolnej wzięły udział w Międzyświetlicowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek, który odbył się 9 stycznia. Rywalizacja przebiegała w dwóch kategoriach: kolędy śpiewano solo i grupowo. Dzieci pod kierunkiem p. Anny Łabędzkiej i Sylwii Dębskiej przygotowywały się do występu. Uczestnikami reprezentującymi naszą Szkołę byli przedstawiciele klasy 2/3a, w której wychowawcą jest p. J.Malec. Wśród naszych małych artystów nagrodzonych wyróżnieniem za występ znaleźli się:

Wiktoria Bauer, Natalia Ciesielska, Paulina Górczyńska, Wiktor Bachórski, Mateusz Iżmanowski i Mateusz Rakowski. W kategorii solista wystąpił Nikodem Maciaszek, który zdobył drugie miejsce. Serdecznie gratulujemy i do zobaczenia na konkursie za rok.

 

  • IMG_20180109_100657_1
  • IMG_20180109_102612
  • IMG_20180109_102633
  • IMG_20180109_105602-horz