×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

MENU OBIADOWE - stołówka szkolna

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Statystyki

Odsłon artykułów:
2149708

Odwiedza nas 99 gości oraz 0 użytkowników.

Kolorowy świat wzorów - konspekt SPP

Jest ich 7 – wszystkie otaczające nas kolory pochodzą od barw tęczy. Od tęczy także zaczyna człowiek. Zwykle, w gotowym zestawie farb albo kredek, większość z tych kolorów tam już jest. W momencie, gdy malarz przystępuje do pracy nad obrazem na jego palecie ma tylko 3 podstawowe kolory (czerwony, żółty, niebieski). Potrzebuje jeszcze trzech innych zawierających się w tęczy – pomarańczowego ,zielonego, fioletowego. Większość artystów chętnie używa kolorów. Mogą oni otrzymać każdy kolor, jaki sobie wymarzą, z mieszania różnych farb.

Pobierz całość: tutaj