W dniu 21.05.2026 r. klasy: 1cA, 2a, 2cA i 5b udały się do Włocławskiego Centrum Edukacji Ekologicznej na warsztaty" Produkcja mydełek ekologicznych - mydło glicerynowe". Podczas zajęć uczniowie mieli okazję uzyskać informacje o znaczeniu mydła w walce o czystość, poznać zapachy różnych olejków oraz nazwy suszonych kwiatów, z których pod kierunkiem Pani Zuzanny- prowadzącej warsztaty wykonywali ekologiczne mydełka glicerynowe. Zajęcia przebiegały w miłej atmosferze.













