To był dzień pełen wrażeń! Uczniowie klasy 6b i 8d wraz z opiekunami 21maja 2026 roku wybrali się na wyjątkową wycieczkę do Torunia. Podróż rozpoczęła się pociągiem, co dla wszystkich było dodatkową, wielką atrakcją! W Toruniu uczniowie przenieśli się w czasie podczas wizyty w Muzeum Żywego Piernika. Własnoręcznie przygotowywali tradycyjne, korzenne pierniczki. Oczywiście nie zabrakło spaceru magicznymi uliczkami toruńskiej Starówki, oraz chwil przyjemności w Mc Donaldzie i pysznych lodów na ochłodę. Uśmiechy od ucha do ucha w drodze powrotnej były najlepszym dowodem na to, jak bardzo udany był to wyjazd.
Uczniowie wrócili do domów zmęczeni, ale niezwykle szczęśliwi i pełni niezapomnianych wrażeń.
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.