Z radością informujemy, że 1 kwietnia br. odbyło się uroczyste podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu Fotograficznego "Różnorodność naszą siłą".
Konkurs był zorganizowany w związku z obchodami Światowego Dnia Świadomości Autyzmu. Jego nadrzędnymi celami było ukazanie w obiektywie tematyki związanej ze światem osób ze spektrum autyzmu, promowanie postaw tolerancji, akceptacji i poszanowania inności oraz rozwijanie kreatywności i zainteresowań fotograficznych.
Jury doceniło twórczy charakter zdjęć i oryginalność ujęcia tematu. Oto lista laureatów:
Kategoria I - uczniowie klas IV-VIII
I miejsce - Nela M. (SP nr 2 im. Polskich Olimpijczyków)
II miejsce - Szymon S. (ZS nr 3 im. Marii Grzegorzewskiej)
III miejsce - Dominika J. (ZS nr 3 im. Marii Grzegorzewskiej)
Kategoria II - uczniowie szkół ponadpodstawowych
I miejsce ex aequo - Kinga K. (II LO im. Mikołaja Kopernika) i Wojciech R. (ZS nr 3 im. Marii Grzegorzewskiej)
II miejsce - Mikołaj P. (ZS nr 3 im. Marii Grzegorzewskiej)
III miejsce - Alicja K. (I LO im. Ziemi Kujawskiej)
Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Życzymy Wam, byście zawsze potrafili znaleźć coś interesującego w zwykłym miejscu, a aparat niech pomaga Wam tworzyć sztukę.