W dniu 18 maja uczniowie klasy 1bA, 0/1aA i 2bA uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych „Dlaczego warto czytać książki?” w Bibliotece Pedagogicznej Kujawsko Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku. Zajęcia realizowane były z wykorzystaniem Zintegrowanej Platformy Edukacyjnej. Podczas zajęć uczniowie mieli okazję dowiedzieć się, jak ważne jest czytanie różnych książek. Obejrzeli również ciekawą wystawę i poznali różnorodne rodzaje książek. Dzieci się świetnie bawiły wśród rozmaitych książek.
Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za wspólnie spędzony czas.
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.