Za nami pierwsze dni półkolonii zimowych w szkole.

Było mnóstwo atrakcji i mile spędzony czas.

 

Któż z nas nie lubi widoku świątecznego drzewka? Przystrojone własnoręcznie wykonanymi ozdobami jest jeszcze piękniejsze. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia w szkole podstawowej zorganizowano konkurs plastyczny pod hasłem "Bombka świąteczna". Uczestnicy, wykazując się niezwykłą kreatywnością oraz pomysłowością, wykonali prace w kategoriach: kompozycja przestrzenna i kompozycja płaska.

Światowy Dzień Pluszowego Misia obchodzony jest 25 listopada. To nie jest przypadkowa data, bo właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki. Samo święto nie ma jednak długiej tradycji, obchodzimy je dopiero od 2002 roku, kiedy to pluszowy miś świętował swoje setne urodziny.
Uczniowie klas 4-8 SP celebrując ten wyjątkowy dzień wykonali prace plastyczne pt. „Mój przyjaciel miś”.
Paulina Wojdyła, Violetta Frontczak

Święto Pluszowego Misia, ulubionej przytulanki prawie każdego mniejszego i większego dziecka, przypada 25 listopada. Nasze przedszkolaki, uczniowie klas I-III oraz dzieci z zespołów zademonstrowały w poniższymi filmiku, jak wielkim uczuciem darzą tą sympatyczną zabawkę. Zachęcamy do obejrzenia!

Ślubowanie to święto dla naszych pierwszaków, a zarazem jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego ucznia. Dziewięciorga pierwszoklasistów   ubranych w stroje galowe, w swoich salach, niecierpliwie oczekiwało na najważniejszy moment uroczystości- pasowania na ucznia.