Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

MENU OBIADOWE - stołówka szkolna

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych i sprzętu rehabilitacyjnego

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Statystyki

Odsłon artykułów:
2337039

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Menu obiadowe stołówki szkolnej

PONIEDZIAŁEK, 09.09.2019 R.

Kapuśniak z kapusty białej z ziemniakami
(składniki: woda; ziemniak; boczek wędzony; kiełbasa wieprzowa wędzona; kapusta biała; włoszczyzna (marchew, pietruszka, seler, por, natka); marchew; cebula; przyprawy: jarzynka (sól, suszone warzywa-w tym korzeń selera, wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe; cukier, skrobia, pieprz czarny, barwnik: ryboflawina; produkt może zawierać zboża, jaja, mleko, soję, gorczycę, orzeszki ziemne i sezam), majeranek; pieprz ziarnisty, pieprz czarny mielony, pieprz ziołowy mielony, liść laurowy, ziele angielskie), pieczywo

Gulasz
(składaniki: szynka wieprzowa; cebula biała; mąka pszenna; masło 82% (tłuszcz, cukier, białko, sól); przyprawy: jarzynka (sól, suszone warzywa-w tym korzeń selera, wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe; cukier, skrobia, pieprz czarny, barwnik: ryboflawina; produkt może zawierać zboża, jaja, mleko, soję, gorczycę, orzeszki ziemne i sezam), sól; pieprz czarny mielony, pieprz ziołowy mielony)

Kasza jęczmienna

Buraczki zasmażane
(składniki: burak czerwony; masło 82% (tłuszcz, cukier, białko, sól); cukier; kwasek cytrynowy)

Lemoniada
(woda, cytryna, cukier, mięta)

 

WTOREK, 10.09.2019 R.

Żurek z ziemniakami
(składniki: woda; kiełbasa wędzona; boczek wędzony; śmietana 18% (śmietanka, skrobia modyfikowana, żelatyna wieprzowa, stabilizator, regulator: guma guar, kultury bakterii fermentacji mlekowej); żurek w płynie (składniki: woda, mąka żytnia, przyprawy); przyprawa żurek (składniki: mąka żytnia, mleko odtłuszczone w proszku, sól, cukier, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, tłuszcz palmowy, czosnek suszony, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, mąka pszenna preparowana, cebula suszona, zioła, aromat, glukoza, wędzona maltodekstryna, wędzona sól, przyprawy. Produkt może zawierać jaja i soję); włoszczyzna (marchew, pietruszka, seler, por, natka); mąka pszenna; przyprawy: jarzynka (sól, suszone warzywa-w tym korzeń selera, wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe; cukier, skrobia, pieprz czarny, barwnik: ryboflawina; produkt może zawierać zboża, jaja, mleko, soję, gorczycę, orzeszki ziemne i sezam), pieprz ziarnisty, pieprz czarny mielony, pieprz ziołowy mielony, liść laurowy, ziele angielskie), pieczywo

Spaghetti
(składniki: łopatka wieprzowa; makaron (mąka pszenna, jaja); sos do spaghetti (pomidory, woda, cebula, cukier, przecier jabłkowy, olej rzepakowy, skrobia modyfikowana kukurydziana, sól, regulator kwasowości-kwas cytrynowy, substancja zagęszczająca – guma guar, zioła (w tym oregano), przyprawy i ekstrakty przypraw. Może zawierać seler), pieczarka, groszek konserwowy (groszek, woda, sól, cukier)
Owoc

Kompot z jabłek
(składniki: woda; jabłko; cukier biały)

 

ŚRODA, 11.09.2019 R.

Zupa ogórkowa z makaronem
(składniki: woda, ogórek kiszony; makaron (mąka pszenna, woda, jaja, kurkuma); porcje rosołowe; włoszczyzna (marchew, pietruszka, seler, por, natka); marchew; śmietana 18% (śmietanka, skrobia modyfikowana, żelatyna wieprzowa, stabilizator, regulator: guma guar, kultury bakterii fermentacji mlekowej); masło 82% (tłuszcz, cukier, białko, sól); przyprawy: jarzynka (sól, suszone warzywa-w tym korzeń selera, wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe; cukier, skrobia, pieprz czarny, barwnik: ryboflawina; produkt może zawierać zboża, jaja, mleko, soję, gorczycę, orzeszki ziemne i sezam), pieprz ziarnisty, pieprz czarny mielony, pieprz ziołowy mielony, liść laurowy, ziele angielskie.

Kotlet drobiowy panierowany
(składniki: filet drobiowy; bułka tarta (mąka pszenna, woda, drożdże, sól. Produkt może zwierać jęczmień, owies, sezam i żyto); jaja; przyprawy: jarzynka (sól, suszone warzywa-w tym korzeń selera, wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe; cukier, skrobia, pieprz czarny, barwnik: ryboflawina; produkt może zawierać zboża, jaja, mleko, soję, gorczycę, orzeszki ziemne i sezam), pieprz ziarnisty, pieprz czarny mielony, pieprz ziołowy mielony)

Ziemniaki

Sałata ze śmietaną
(składniki: sałata masłowa; śmietana 18% (śmietanka, skrobia modyfikowana, żelatyna wieprzowa, stabilizator, regulator: guma guar, kultury bakterii fermentacji mlekowej), jogurt naturalny (mleko pasteryzowane, żywe kultury bakterii jogurtowych)); sól; cukier; pieprz czarny mielony)

Herbata z cytryną
(składniki: woda; cukier biały; herbata czarna; cytryna)

 

CZWARTEK, 12.09.2019 R.

Zupa jarzynowa z ziemniakami
(składniki: woda, ziemniaki; porcje rosołowe; mieszanka warzyw (marchew, seler, por, pietruszka, kalafior/brokuł, brukselka, groszek); włoszczyzna (marchew, pietruszka, seler, por, natka); śmietana 18% (śmietanka, skrobia modyfikowana, żelatyna wieprzowa, stabilizator, regulator: guma guar, kultury bakterii fermentacji mlekowej); przyprawy: jarzynka (sól, suszone warzywa-w tym korzeń selera, wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe; cukier, skrobia, pieprz czarny, barwnik: ryboflawina; produkt może zawierać zboża, jaja, mleko, soję, gorczycę, orzeszki ziemne i sezam), pieprz ziarnisty, pieprz czarny mielony, pieprz ziołowy mielony, liść laurowy, ziele angielskie), pieczywo

Danie chińskie z ryżem
(składniki: filet kurczaka; ryż biały długoziarnisty; woda; papryka czerwona; pieczarki; cebula biała; mąka pszenna; przyprawa do dań chińskiech; sól; pieprz czarny mielony; pieprz ziołowy)

 Mięta
(składniki: woda; cukier biały; mięta)

 

PIĄTEK, 13.09.2019 R.

Zupa pomidorowa z ryżem
(składniki: woda; porcje rosołowe lub kości wieprzowe; włoszczyzna (marchew, pietruszka, seler, por, natka); ryż biały długoziarnisty; koncentrat pomidorowy 30% (pomidory, tłuszcz, cukier, białko, sól); śmietana 18% (śmietanka, skrobia modyfikowana, żelatyna wieprzowa, stabilizator, regulator: guma guar, kultury bakterii fermentacji mlekowej); przyprawy: jarzynka (sól, suszone warzywa-w tym korzeń selera, wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe; cukier, skrobia, pieprz czarny, barwnik: ryboflawina; produkt może zawierać zboża, jaja, mleko, soję, gorczycę, orzeszki ziemne i sezam), pieprz ziarnisty, pieprz czarny mielony, pieprz ziołowy mielony, liść laurowy, ziele angielskie)


Ryba zapiekana
(składniki: ryba; masło 82% (tłuszcz, cukier, białko, sól); koper)

Ziemniaki

Surówka z kapusty kiszonej
(składniki: kapusta kiszona; marchew; jabłko; sól; cukier; pieprz czarny mielony; olej)

 Sok owocowy 
(składniki: woda; sok owocowy)