×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

MENU OBIADOWE - stołówka szkolna

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Dzień Edukacji Narodowej

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/20

Statystyki

Odsłon artykułów:
2149668

Odwiedza nas 61 gości oraz 0 użytkowników.

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

Rajd rowerowy

We wtorek 27 maja 2014 r. odbył się Rajd rowerowy pod hasłem ?Ruch to zdrowie?. Celem rajdu rowerowego była popularyzacja turystyki rowerowej, aktywnego wypoczynku, oraz zaprezentowanie bogactwa fauny i flory na terenach wokół Jeziora Łuba. Po omówieniu podstawowych przepisów ruchu drogowego

o godzinie 10.30 wyruszyliśmy. Od samego początku sprzyjała nam piękna pogoda, która wbrew zapowiedziom meteorologów, obdarzyła nas gorącymi promieniami słońca i lekkimi powiewami wiatru. Trasa rajdu przebiegała drogą asfaltową, szutrową. Tak jak w poprzednim rajdzie, nie było problemów z jej pokonaniem. Część trasy przebiegała duktami leśnymi i można było podziwiać przepiękną kolorystykę przyrody, która dostarczała w trakcie przejazdów niezapomnianych widoków. Trasa rajdu rowerowego wydawała się troszkę trudniejsza niż ta, która wiodła w pierwszej edycji co jest elementem bardzo dobrym, gdyż urozmaica tę formę uprawiania turystyki od tras łagodniejszych do tras trudniejszych. Uczestnicy rajdu bez problemów poradzili sobie z trudnościami, które napotkali na trasie przejazdu: były to wzniesienia, zjazdy, droga szutrowa, wystające korzenie. Sprzęt rowerowy, którym uczestnicy rajdu poruszali się ? również nie zawiódł, choć kilku rowerom przydałaby się wizyta w serwisie w celu przesmarowania łożysk i łańcucha. Rajd rowerowy był imprezą udaną i pełną wrażeń. W przyszłym roku szkolnym mamy zamiar nadal go kontynuować i wyruszyć na nowe szlaki rowerowe ? być może dłuższe i bardziej interesujące :)

  • DSCF0034
  • DSCF0036
  • DSCF0043
  • DSCF0051
  • DSCF0059
  • DSCF0064