Logo akcji Nakręć kilometry razem z nami. Przyjaźnie dla Autyzmu.📣📢📣 KOCHANI ROZKRĘCAMY SIĘ PONOWNIE ‼️‼️ Ruszamy z kolejną, już III akcją 💙 "NAKRĘĆ KILOMETRY RAZEM Z NAMI - PRZYJAŹNIE DLA AUTYZMU" 💙 w czasie Obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu 💙💙.
Rozpoczynamy 💪🏼💪🏼 wirtualne kręcenie kilometrów 23 - 24 kwietnia, a kończymy NA ŻYWO🎉 14 maja w Parku na Słodowie🤗 🛎️
NA czym polega akcja❓
📌 23 i 24 kwietnia podejmujemy się dowolnej aktywności fizycznej 🏃🏼‍♀👩🏼‍🦽🚲🏃🏼‍♂👨🏼‍🦽🚲👨🏼‍🦯🐕, zliczamy nakręcone kilometry, dokumentujemy je w formie zdjęcia i przesyłamy w komentarzu Wydarzenia "Nakręć kilometry razem z nami" na stronie Facebook Zespołu Szkół nr 3.
📌 14 maja o godzinie 15.00 spotykamy się w Parku na Słodowie i wspólnie Rozpoczynamy Piknik rodzinny ❤️ MAM TĘ MOC 💪🏼💪🏼. Będzie się działo ❗Będzie szereg atrakcji oraz będziemy kontynuować KRĘCENIE KILOMETRÓW 🏃🏼‍♀🏃🏼‍♂ podczas biegu skierowanego dla dzieci i dorosłych. Zsumujemy kilometry te kręcone wirtualnie i na żywo, i jesteśmy pewni 💯, że w tym roku również POBIJEMY zeszłoroczny WYNIK ‼️
W obecnym roku DZIELIMY SIĘ DOBREM i kręcimy dla naszych Przyjaciół z Ukrainy.  JESTEŚMY PRZEKONANI, że RAZEM pokażemy, że MAMY TĘ MOC ❗💪🏼 Do zobaczenia na trasie👀👣🚲
Szczegóły będą przedstawiane na bieżąco, na >>stronie wydarzenia<< BĄDŹCIE Z NAMI 💙❤️