Kontury Ukrainy, napis Moi drodzy,
Od poniedziałku 28.02.2022r. do piątku 04.03.2022r. w godzinach od 8.00 do 16.00 w Zespole Szkół nr 3 im. Marii Grzegorzewskiej we Włocławku, prowadzona będzie zbiórka rzeczy i artykułów pierwszej potrzeby dla Ukrainy, która w tej chwili BARDZO potrzebuje naszej POMOCY.
Lista najpotrzebniejszych rzeczy: koce, ręczniki, śpiwory, kosmetyki do mycia, pampersy, podpaski, chusteczki nawilżone, ręczniki papierowe, apteczki pierwszej pomocy, środki antyseptyczne, maseczki, woda butelkowana, żywność do szybkiego przygotowania, batony energetyczne, suszone owoce, mleko modyfikowane dla dzieci,  konserwy, zapałki, baterie, zapalniczki, świece, płaszcze przeciwdeszczowe, odzież dla dzieci i dorosłych.
Paczki z rzeczami oraz pojedyncze produkty możecie zostawiać w dyżurce w Zespole Szkół nr3 we Włocławku przy ulicy Nowomiejskiej 21. Wszystkie te rzeczy zostaną przekazane do Polskiej Akcji Humanitarnej (PAH).
Wszystkich, którzy są sercem z Ukrainą i dramatem, który się tam w tej chwili odbywa, prosimy o pomoc i wzięcie udziału w zbiórce.