Napis "Dzień Kobiet"„Naprawdę jaka jesteś nie wie nikt…”

Dzień Kobiet jest doskonałą okazją do okazania Paniom, ile znaczą w życiu każdego mężczyzny. Choć niekiedy trudno im się do tego przyznać, to jednak zdają sobie sprawę, że świat bez Kobiet byłby smutny, nudny i nijaki.
Jak co roku w naszej szkole Święto Pań obchodzi się z niezwykłym rozmachem. Tak też miało być i tym razem… ale... w dobie pandemii nie jest nam dane i nie możemy spotkać się na szkolnym apelu. A w tym szczególnym i wyjątkowym dniu chcemy złożyć Wam życzenia z okazji Dnia Kobiet.

Wszystko co było Waszym marzeniem
Co jest i będzie w przyszłości,
Niech nie uleci z cichym westchnieniem,
Lecz niech się spełni w całości!
Niech Wam słonko ciepło gra,
Niech Wasz uśmiech długo trwa,
Niech ten radosny dzień
Na zawsze Wasze troski odsunie w cień
I niech się śmieje do Was świat,
Blaskiem szczęśliwych i długich lat!

Tego życzą Wam z całego serca.... chłopcy i panowie z Zespołu Szkół Nr 3