obrazek dekoracyjny

Z głębokim żalem żegnamy naszego emerytowanego kolegę i przyjaciela, wieloletniego nauczyciela Warsztatów Szkolnych - Pana Władysława Skibę.

Był niezwykle lubianym i szanowanym nauczycielem oraz fachowcem.  

Przyjaciele mówią o nim: rzetelny, uczciwy, z ogromną wiedzą, dokładny, systematyczny i skrupulatny, pomocny i sprawiedliwy w stosunku do wszystkich - uczniów i nauczycieli. Urok osobisty i uśmiech oraz realistyczne podejście do życiowych problemów  czyniły z pana Władka osobę wiarygodnego autorytetu,  z którą chciało się rozmawiać i przebywać. 

Z żalem i smutkiem pożegnamy tego szanowanego nauczyciela w piątek 05.02.2021 o godz. 8.30, w kościele przy ul. Ostrowskiej w Parafii Najświętszego Serca Jezusowego we Włocławku, a następnie o godz. 9. 30 na Cmentarzu Komunalnym. 

Do zobaczenia Władku…