Dzieci na plażyPierwsze dni półkolonii letniej już za nami. Jest dużo zabawy i uśmiechów na twarzy!

Logo Inwest Bud❤️Dzielenie się dobrem to szczególnie piękny gest❤️
1️⃣7️⃣ 6️⃣0️⃣0️⃣ zł – tyle wyniesie nas remont sali do hydroterapii 🛀
🍀Wdzięczni i wzruszeni szczodrością pragniemy złożyć serdeczne podziękowania firmie Inwest Bud Artur Stępień.
Dziękujemy właścicielowi Panu Arturowi Stępniowi oraz Pani Katarzynie Stępień, którzy przekazali środki na ten cel!
Inwest Bud kolejny już raz pomaga nam spełniać marzenia, a wspomagając Nas, troszczy się o rozwój naszych uczniów.
❤️DZIĘKUJEMY❤️

Logo Fundacji ANWILZ wielką radością informujemy, iż otrzymaliśmy grant w wysokości 18.900 zł w ramach projektu "Budujemy mosty" realizowanego przez Fundację ANWIL. Nasze nowe przedsięwzięcie pt. "Wspólnie poprawiamy swoją kondycję i dbamy o zdrowie" skierowane jest do wszystkich dzieci i uczniów uczęszczających do naszej placówki tj. dzieci korzystających z programu "Za Życiem", wczesnego wspomagania rozwoju, przedszkola, uczniów ze SP, BSIS i SPP. Wszelkie zajęcia będą dostosowane do potrzeb i możliwości chętnych.
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO UDZIAŁU. Będzie wiele niespodzianek i atrakcji.
W sierpniu więcej szczegółów.
Koordynatorem jest pani Magdalena Dębowska.

Absolwenci BSISZgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem 24 czerwca 2021r. na boisku szkolnym odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów kończących edukację w SPP i BSIS. W uroczystości wzięli udział: uczniowie, dyrekcja, nauczyciele oraz rodzice. Były to niezwykle wzruszające chwile. Absolwenci pożegnali się ze społecznością szkoły, dziękując gronu pedagogicznemu za trud włożony w ich wieloletnią edukację. Z rąk pani dyrektor - Ewy Fol odebrali listy gratulacyjne, nagrody i wyróżnienia.

Spotkanie z ratowownikamiW ramach działań "Bezpieczne wakacje 2021" ratownicy Włocławskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego odwiedzili uczniów Zespołu Szkół Nr 3 we Włocławku. Ratownicy przeprowadzili pogadankę edukacyjno- profilaktyczną w zakresie bezpiecznego wypoczynku nad wodą dla dzieci i młodzieży, która w czasie wakacji będzie korzystała z tej formy letniego wypoczynku. Uczniowie uczyli się m.in. zasad bezpiecznego zachowania nad wodą, udzielania pierwszej pomocy oraz rozpoznawania miejsc bezpiecznych do kąpieli.