Zapraszamy uczniów na wypoczynek w formie półkolonii organizowany w naszej szkole.
✅Termin: 5-9 lipca 2021 r.
✅Półkolonie odbywać się będą w dni robocze w godz. 9.00-13.00
✅Opłata wynosi 5 zł dziennie, razem 25 zł (w tym wyżywienie: śniadanie i obiad)
✅Warunkiem przyjęcia jest złożenie wypełnionej karty kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku (dostępne w sekretariacie) i wniesienie opłaty.
✅Wypełnione karty kwalifikacyjne uczestnika wypoczynku należy składać w sekretariacie szkoły od 31 maja do 11 czerwca 2021 roku
✅Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, o przyjęciu ucznia na półkolonie decyduję kolejność zgłoszeń.
ZAPRASZAMY

Kolaż z napisem Ukłon w stronę dziecka czyli Jerusalema Challenge w ZS nr 3 we Włocławku„Dzieci są skrzydłami człowieka”

To Wy kochane dzieci, małe i duże, Nas uskrzydlacie. To dla Was tańczymy, życząc Wam uśmiechu, radości i dziecięcej wiary w rzeczy niemożliwe.
Dziękujemy, że JESTEŚCIE!
Film nagrany specjalnie dla WAS możecie obejrzeć na youtube lub na facebooku-u.

Zespół graczy koszykówki z WłocławkaW dniach 21 – 23 maja 2021 roku, Włocławek gościł finalistów Mistrzostw Polski Związku Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni Razem” w koszykówce. W zawodach wystąpiły cztery reprezentacje z województw: Dolnośląskiego, Mazowieckiego oraz dwie drużyny z Kujawsko-Pomorskiego. Niektórym zespołom plany związane z udziałem w Mistrzostwach Polski pokrzyżowała obecna sytuacja epidemiologiczna.

Logo Fundacji ARPSzatnie w nowo wybudowanym łączniku jeszcze puste, ale już niedługo zostaną wyposażone.
Miło nam poinformować, że od Fundacji Agencji Rozwoju Przemysłu otrzymaliśmy wsparcie w postaci dofinansowania w wysokości 15 000,00 zł na jej wyposażenie.
Bardzo dziękujemy Fundacji ARP.

Motyw kwiatowy z napisem „26 maja DZIEŃ MATKI”Kochane Mamy – w tym wyjątkowym dniu dziękujemy Wam za trud włożony w opiekę nad nami, wsparcie w trudnych chwilach, troskę, pomoc i bezwarunkową miłość – Dzieci.
Zapraszamy do obejrzenia naszych wirtualnych życzeń na Youtube lub Facebook-u.