dzieci malują obrazyFotorelacja z pleneru malarskiego, który odbył się podczas pikniku rodzinnego w parku na Słodowie organizowanego pod hasłem "Mam tę moc". Plener malarski cieszył się dużym zainteresowaniem dzieci i młodzieży, przygotowane sztalugi i miejsca do malowania i rysowania były nieustannie zajęte. Efektem pracy uczestników pleneru są piękne prace plastyczne.

Grupa uczniów i nauczycieli Dnia 9 maja uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Paradzie Schumana. Ubrani w barwy litewskie, w rękach z flagami litewskimi, wraz z uczniami innych włocławskich szkół przeszliśmy w korowodzie od Placu Wolności, przez ulicę 3-go maja, do Starego Rynku we Włocławku, gdzie nastąpiło podsumowanie wydarzenia. W ten sposób okazaliśmy nasze poparcie dla idei integracji europejskiej, wartości i zasad wspólnoty europejskiej.

Uczestniczki debatyW dniu 28 kwietnia w auli SP nr 14 w Toruniu odbyła się wojewódzka debata o ocenianiu w ramach projektu SZKOŁA BEZ OCEN pod honorowym patronatem Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty. Z zaproszenia skorzystała również nasza placówka, jej przedstawicielami były: Wioletta Pliszczyńska, Marzena Kuczyńska i Karolina Lewandowska.

Portret Marii Grzegorzewskiej 🌹🌹 Dzisiaj mija 55 rocznica śmierci naszej patronki. Maria Grzegorzewska zmarła 7 maja 1967 roku na atak serca. Pochowana została na cmentarzu Powązkowskim w Warszawie w alei zasłużonych.
Maria Grzegorzewska DZIĘKUJEMY 🌹🌹

#Rok2022 #RokMariiGrzegorzewskiej #60lecieZS3wek #szkołaspecjalna #nierokmabyćlepszytylkoczłowiek #każdyinny #każdyważny #wszyscyrazem

Zdjęcie pierwszej strony Konstytucji 3 Maja29 kwietnia 2022 roku w naszej szkole zorganizowane zostało ognisko patriotyczne w związku z obchodami rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Podczas spotkania w plenerze uczniowie i pracownicy szkoły śpiewali wspólnie pieśni patriotyczne, a co jeszcze?🙂 Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
Organizatorzy serdecznie dziękują nauczycielom, którzy zaangażowali się w pomoc w zapewnieniu bezpieczeństwa, urozmaiceniu wydarzenia oraz w obsługę techniczną.