E-SZKOŁA ZS3 nr 3

×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Strefa Rodzica - dokumenty do pobrania

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

MENU OBIADOWE - stołówka szkolna

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych i sprzętu rehabilitacyjnego

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Internat dla uczennic - POLECAMY!

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Wirtualne Zakończenie Roku Szkolnego 2019/2020

Wakacyjny Kodeks Bezpiecznych Zachowań

LOKOMOTYWA - DZIEŃ DZIECKA 2020

Kocham Cię Mamo...

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła Przysposabiająca do Pracy

Maria Grzegorzewska

Akademia szkolna online - 3 Maja

Selfie z Flagą M

Pandemia

Nasi szkolni felinoterapeuci online ;)

Nauka zdalna - prace naszych uczniów

ABC Konsumenta

Radość najpiękniejszych lat w naszym wykonaniu

Statystyki

Odsłon artykułów:
2602151

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

REKRUTACJA 2020/2021 ZS3

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

ŚP. Zbigniew Bregier

Ludzie stają się dobrzy przez ćwiczenie i praktykowanie dobroci;

rzadko zdarza się człowiek dobry z natury”

[Demokryt z Abdery]

 

Zbigniew Bregier…

gdyby można określić człowieka za pomocą kilku słów, to powiedzielibyśmy zgodnie, że Zbyszek Bregier to: szlachetność, wiedza, konsekwencja, rzetelność i pasja.

        Nauczyciel, dla którego sport stanowił pomost do wyzwań, działań i pokonywania wszelkich barier. Był przez lata pracy w naszej Szkole każdego dnia jednakowo, z autentyczną pasją, oddany dzieciom, młodzieży i bliski nam wszystkim.

       Doświadczenie i wiedza, profesjonalizm i umiejętności Zbyszka wynoszą Go ponad przeciętną.  Był prekursorem w organizowaniu Olimpiad Specjalnych w kategorii:  „Koszykówka Mężczyzn - Sprawni razem” zakończonych największymi sukcesami uczniów.

Tak pamiętamy Ciebie:

      „Przyjacielu Nasz... Mentorze... kochałeś ludzi, kochałeś pracę z dziećmi i młodzieżą, która borykała się na co dzień ze swoimi trudnościami i uczyłeś nas jak z nimi postępować. Twoja wiedza, którą nam przekazałeś  zostanie z nami na zawsze. Potrafiłeś słuchać, doradzać, podpowiadać, dzielić się tą wiedzą 
i doświadczeniem w ludzki sposób, że do dziś wiele z tego od Ciebie przenosimy do pracy z naszymi dziećmi. Swoje życie poświęciłeś Naszej Szkole, Naszym Dzieciom, którym "chciałeś nieba przychylić". Ktokolwiek Ciebie poznał wie, że drugiego takiego nauczyciela - przyjaciela nie ma. Byłeś i będziesz 
w naszych sercach niezastąpiony”.

       Wielkość zasług Zbyszka Bregiera niech będzie nieocenionym darem dla tych, którzy dziś tu pracują. Wartości, które wpajał: wymaganie najpierw od siebie, integracja i profesjonalizm, oddanie i poświęcenie, pasja i rzetelność, dzielenie się wiedzą, skromność i szlachetność, uważność dla drugiego człowieka bez porównań - na zawsze zapiszą się w naszej pamięci…

DROGI NAUCZYCIELU,

AUTORYTECIE,

KOCHANY PRZYJACIELU I KOLEGO...

dziękujemy za to, że pokazałeś nam w naszej codziennej pracy najwyższy wymiar człowieczeństwa.