×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

MENU OBIADOWE - stołówka szkolna

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Dzień Edukacji Narodowej

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/20

Statystyki

Odsłon artykułów:
2149707

Odwiedza nas 99 gości oraz 0 użytkowników.

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

Szykujemy kartki dla uczestników Powstania Warszawskiego!

Z przyjemnością informujemy, iż dołączyliśmy do bardzo szczytnej akcji "BOHATERON – WŁĄCZ HISTORIĘ! WYSYŁKA KARTKI DO POWSTAŃCA". Ogólnopolska akcja ma na celu  upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz historii Polski XX wieku. Projekt ma edukować Polaków, bazując na historiach Powstańców, wzmacniać poczucie tożsamości narodowej, krzewić postawy patriotyczne oraz budować wrażliwość społeczną. Udział w akcji weźmie każda z naszych szkół, a więc Szkoła Podstawowa klasy 1-3 i 4-8, Branżowa Szkoła I Stopnia oraz Szkoła Przysposabiająca do Pracy. Każda ze szkół przygotuje 10 kartek! :)