×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

MENU OBIADOWE - stołówka szkolna

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych i sprzętu rehabilitacyjnego

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

11 listopada - Akademia szkolna

Ślubowanie klas pierwszych BSIS i SPP

Dzień Edukacji Narodowej

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/20

Statystyki

Odsłon artykułów:
2186819

Odwiedza nas 20 gości oraz 1 użytkownik.

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

"PACZKA DLA DZIECIACZKA"

30 maja 2019 r. odbyła się druga edycja akcji charytatywnej "Paczka dla dzieciaczka". W tym roku ZS nr 3 we Włocławku dzięki wielkiemu zaangażowaniu nauczycieli, rodziców i uczniów przygotował aż 61 słodkich paczek dla najbardziej potrzebujących! Znani włocławscy biegacze: Karolina Korpalska i Krystian Łuczak wspólnie z Kamilem Rausem-organizatorem tego wspaniałego przedsięwzięcia przybiegli do naszej szkoły, aby odebrać paczki i przekazać je we właściwe ręce :)

Jeszcze w tym samym dniu czym prędzej pobiegli do podopiecznych MOPR-u i dzieci z Domów Dziecka we Włocławku, Brzeziu i Lubieniu Kujawskim, by osłodzić im dzień i wywołać uśmiech! BARDZO dziękujemy WSZYSTKIM , którzy włączyli się w tegoroczną akcję, okazali wielkie serce i chęć niesienia pomocy- bo POMAGANIE JEST FAJNE!