×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

MENU OBIADOWE - stołówka szkolna

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Ślubowanie klas pierwszych BSIS i SPP

Dzień Edukacji Narodowej

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/20

Statystyki

Odsłon artykułów:
2176817

Odwiedza nas 32 gości oraz 1 użytkownik.

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

Zdobyliśmy kolejny grant!

Grupa nauczycieli z Zespołu Szkół nr 3 w grudniu ubiegała się o grant z Fundacji „ANWIL dla Włocławka” w ramach III edycji konkursu „Uczę się z ANWILEM”. Ich starania doceniono i w efekcie szkoła została beneficjentem projektu „Komputerowe zmagania z naukami ścisłymi”. Projekt jest skierowany do uczniów ZS nr 3,

u których będą rozwijane zainteresowania matematyką, informatyką i przedmiotami przyrodniczymi. Nauczyciele, prowadząc zajęcia z wykorzystaniem laptopów, liczą na wzrost zainteresowania podopiecznych, a ty samym wzrost stopnia ich zaangażowania w pracę na lekcjach. W ramach przedsięwzięcia odbędzie się cykl warsztatów odkrywających uczniom szeroki wachlarz możliwości pracy z przenośnym komputerem. Kolejno wyposażeni w wiedzę „grantowicze” podejmą zmagania w konkursie multimedialnym. Najlepsi zostaną nagrodzeni. O tych i innych działaniach szerzej wkrótce. Koordynator projektu: Marzena Kuczyńska. Współpraca: Małgorzata Łukomska, Anna Maszkiewicz, Joanna Roemer