×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

MENU OBIADOWE - stołówka szkolna

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych i sprzętu rehabilitacyjnego

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Jasełka 2019

Bezpieczniki Taurona

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.2/2

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.1/2

Radość najpiękniejszych lat w naszym wykonaniu

Serce - w podziękowaniu dla ludzi dobrej woli!

Andrzejki w SPP

11 listopada - Akademia szkolna

Ślubowanie klas pierwszych BSIS i SPP

Statystyki

Odsłon artykułów:
2292210

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

1% podatku dla naszych uczniów

1 procent

Zwracamy się z prośbą do rodziców, opiekunów, sympatyków i tych wszystkich, którzy wyrażają wolę wsparcia naszej szkoły o przekazanie 1% podatku na rzecz naszych podopiecznych. Dziękujemy!
W poprzednim roku za okazane przez Państwa wsparcie m.in. zakupiliśmy serca na nakrętki :)

 

Nowy projekt KLUB ŚWIETLIK!!!

Rozpoczynamy realizację Projektu „Klub Świetlik" , którego celem będzie prowadzenie zajęć edukacyjnych, odbywających się po lekcjach w formule Klubu Młodzieżowego w terminie od 1 stycznia do 30 czerwca 2020 roku. Projekt jest realizowany w ramach LSR na lata 2016-2023 LGD Miasto Włocławek, w ramach RPO Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa: 11. Wzrost aktywizacji społeczno-zawodowej mieszkańców objętych Lokalnymi Strategiami Rozwoju, Działanie 11.1: Włączenie społeczne na obszarach objętych LSR. Dofinansowanie projektu z EFS wynosi: 37670 zł. Pierwszym etapem realizacji jest przeprowadzenie rekrutacji do projektu. Więcej szczegółów dotyczących rekrutacji wkrótce na stronie internetowej.

Regulamin rekrutacji do Klubu Świetlik > pobierz

Jasełka szkolne

20 grudnia 2019 r., w naszej szkole odbyły się Jasełka bożonarodzeniowe. Zostały przygotowane przez uczniów i nauczycieli pod opieką p.A.Krupińskiej i p.D.Kamińskiej. O wyznaczonej godzinie wszystkie klasy wraz z wychowawcami przybyli na salę gimnastyczną, która w tym dniu zamieniła się w piękne Betlejem. Na wejściu mogliśmy podziwiać przepiękną scenerie przygotowaną przez p.M.Graczyk z pomocą p.A.Maszkiewicz, p.I.Rosińskiej i p. A.Schachtsnaider.

Czytaj więcej...

Zebrania z rodzicami

Zapraszamy na zebrania z rodzicami, które odbędą się dnia 9 stycznia 2020 r., w godz. 16.00-17.00

Audycja muzyczna

Tuż przed świąteczną przerwą gościliśmy w naszej szkole uczniów Zespołu Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena we Włocławku. Podczas audycji muzycznej usłyszeliśmy utwory przygotowane specjalnie na tę okazję. Nad całością czuwały panie Monika Stanowska i Marta Miklaszewska.

Czytaj więcej...

Wdrażamy projekt "Bez słów"

Projekt "Bez słów - wspieramy komunikację osób niemówiących w OSI Włocławek" wdrażany przez Gminę Miasto Włocławek rozpoczął się 1 lipca 2018 roku i będzie realizowany do 30 września 2020 r w trzech włocławskich szkołach: Zespole Szkół nr 3, Szkole Podstawowej nr 5 i Szkole Podstawowej nr 20. Obecnie w ramach projektu trwa cykl szkoleń dla nauczycieli pracujących z uczniami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi wymagających zindywidualizowanego podejścia

Czytaj więcej...

Mikołajkowa niespodzianka!

Chcielibyśmy serdecznie podziękować przyjaciołom z Polskiego Związku Wędkarskiego-Koło nr 127 "Południe" Włocławek za ufundowanie słodkiej niespodzianki dla naszych wszystkich uczniów. 6 grudnia cały Zespół Szkół nr 3 został obdarowany pączkami, które osłodziły i umiliły dzieciom MIKOŁAJKI.

Czytaj więcej...

Mikołajki z Atmomatem

6 grudnia w naszej szkole odbyła się zabawa Mikołajkowa, zorganizowana przez firmę Atmomat. Uczniowie, jak co roku tańczyli i brali udział w konkursach. Uśmiechy nie schodziły z ich twarzy. Wszystkie dzieci otrzymały prezenty od najprawdziwszego Świętego Mikołaja, któremu dzielnie pomagała mała śnieżynka Helusia. Jeszcze raz dziękujemy organizatorom- przyjaciołom Zespołu Szkół nr 3, którzy bawili się wspólnie z nami!

Czytaj więcej...

"Tu jest moje miejsce, tu jest mój kraj"

5 grudnia w sali widowiskowej Centrum Kultury Browar B odbyła się cykliczna impreza z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych. Nauczyciele, uczniowie, rodzice i pracownicy administracji przygotowali przepiękne widowisko, które zabrało nas w podróż przez krainy geograficzne naszego kraju,

Czytaj więcej...

"Radość najpiękniejszych lat" w wykonaniu ZS3!

"Radość najpiękniejszych lat" w wykonaniu Dyrekcji, nauczycieli, uczniów i pracowników naszej szkoły! Wykonanie utworu powstało z okazji Obchodów Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych, które obchodzimy właśnie dzisiaj! :)

Serce

Dedykujemy wszystkim ludziom dobrej woli, którzy nam pomagają :)

Rehabilitacja 25 plus

W listopadzie w Zespole Szkół nr 3 ruszył Pilotażowy Program "Rehabilitacja 25 plus", finansowany ze środków PFRON. W ramach przedsięwzięcia w Ośrodku Wsparcia 25 plus została objęta grupa absolwentów Szkoły Przysposabiającej do Pracy i Zespołów Rewalidacyjno - Wychowawczych. Celem pilotażu jest zebranie doświadczeń służących wypracowaniu rozwiązań, zapewniających absolwentom ciągłość oddziaływań terapeutycznych w zakresie utrzymania samodzielności i niezależności w życiu społecznym,

Czytaj więcej...

Obchody Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych

Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy szkoły, uczniowie oraz rodzice Zespołu Szkół nr 3 we Włocławku zapraszają do udziału w obchodach Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych pod hasłem "Tu jest moje miejsce, tu jest mój kraj”. Uroczystość odbędzie się 05.12.2019 r. w Sali Widowiskowej CK Browar B, w godz. 9.00- 11.00.

Celem szkolnego święta będzie integrowanie środowiska społecznego działającego na rzecz osób niepełnosprawnych, angażowanie uczniów, rodziców i nauczycieli do prezentowania środowiska osób niepełnosprawnych oraz inspiracja dziedzictwem kultury ludowej.

Program dnia:

 1. Powitanie gości.
 2. Słowo wstępne – zapoznanie z celem imprezy w nawiązaniu do Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych oraz do przewodniego hasła "Tu jest moje miejsce, tu jest mój kraj”.
 3. "Kujawiaczki” - inscenizacja tańca "Kujawiak” w wykonaniu najmłodszych dzieci i ich pań.
 4. "Radość najpiękniejszych lat” - pokaz teledysku nagranego przez nauczycieli, pracowników szkoły i uczniów Zespołu Szkół nr 3.
 5. Przemówienie Pani Dyrektor Szkoły Ewy Fol.
 6. "Jesteś naszym przyjacielem” - wręczenie podziękowań i upominków zaproszonym gościom.
 7. Prezentacja filmiku pt. "Serce”.
 8. "Nie dla nas kłótnie i dąsy, wolimy ludowe pląsy” - inscenizacja muzyczno – ruchowa, która przeniesie nas do świata kultury ludowej w wykonaniu uczniów.
 9. "Ten moment, tamten czas – ta sztuka inspiruje nas” - projekcja prezentacji multimedialnej przedstawiająca wykorzystanie sztuki kultury ludowej na zajęciach praktycznych.
 10. "Tu jest moje miejsce.." - występ wokalny ucznia Nikodema Maciaszka oraz uczennicy Nicol Wieczorek.
 11. "Rodzice dzieciom” - układ taneczny w wykonaniu rodziców do utworów ludowych: "Mazurek” pt. "W moim ogródeczku”.
 12. "Podróż przez kraj” - występy wokalno – taneczne w wykonaniu nauczycieli oraz prezentacja lokalnych przysmaków.
 13. Zaproszenie do wspólnego zaśpiewania piosenki pt. "Radość najpiękniejszych lat”.

ZAPRASZAMY!!!