E-SZKOŁA ZS3 nr 3

×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Strefa Rodzica - dokumenty do pobrania

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

MENU OBIADOWE - stołówka szkolna

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych i sprzętu rehabilitacyjnego

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Internat dla uczennic - POLECAMY!

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Akademia szkolna online - 3 Maja

Selfie z Flagą M

Pandemia

Nasi szkolni felinoterapeuci online ;)

Nauka zdalna - prace naszych uczniów

ABC Konsumenta

Radość najpiękniejszych lat w naszym wykonaniu

Statystyki

Odsłon artykułów:
2526667

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

REKRUTACJA 2020/2021 ZS3

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

ŚP. Zbigniew Bregier

Ludzie stają się dobrzy przez ćwiczenie i praktykowanie dobroci;

rzadko zdarza się człowiek dobry z natury”

[Demokryt z Abdery]

 

Zbigniew Bregier…

gdyby można określić człowieka za pomocą kilku słów, to powiedzielibyśmy zgodnie, że Zbyszek Bregier to: szlachetność, wiedza, konsekwencja, rzetelność i pasja.

        Nauczyciel, dla którego sport stanowił pomost do wyzwań, działań i pokonywania wszelkich barier. Był przez lata pracy w naszej Szkole każdego dnia jednakowo, z autentyczną pasją, oddany dzieciom, młodzieży i bliski nam wszystkim.

       Doświadczenie i wiedza, profesjonalizm i umiejętności Zbyszka wynoszą Go ponad przeciętną.  Był prekursorem w organizowaniu Olimpiad Specjalnych w kategorii:  „Koszykówka Mężczyzn - Sprawni razem” zakończonych największymi sukcesami uczniów.

Tak pamiętamy Ciebie:

      „Przyjacielu Nasz... Mentorze... kochałeś ludzi, kochałeś pracę z dziećmi i młodzieżą, która borykała się na co dzień ze swoimi trudnościami i uczyłeś nas jak z nimi postępować. Twoja wiedza, którą nam przekazałeś  zostanie z nami na zawsze. Potrafiłeś słuchać, doradzać, podpowiadać, dzielić się tą wiedzą 
i doświadczeniem w ludzki sposób, że do dziś wiele z tego od Ciebie przenosimy do pracy z naszymi dziećmi. Swoje życie poświęciłeś Naszej Szkole, Naszym Dzieciom, którym "chciałeś nieba przychylić". Ktokolwiek Ciebie poznał wie, że drugiego takiego nauczyciela - przyjaciela nie ma. Byłeś i będziesz 
w naszych sercach niezastąpiony”.

       Wielkość zasług Zbyszka Bregiera niech będzie nieocenionym darem dla tych, którzy dziś tu pracują. Wartości, które wpajał: wymaganie najpierw od siebie, integracja i profesjonalizm, oddanie i poświęcenie, pasja i rzetelność, dzielenie się wiedzą, skromność i szlachetność, uważność dla drugiego człowieka bez porównań - na zawsze zapiszą się w naszej pamięci…

DROGI NAUCZYCIELU,

AUTORYTECIE,

KOCHANY PRZYJACIELU I KOLEGO...

dziękujemy za to, że pokazałeś nam w naszej codziennej pracy najwyższy wymiar człowieczeństwa.

 

26 maja - dzień MAMY

KOCHANA MAMUSIU
powiem Ci w sekrecie
że jesteś NAJLEPSZĄ MAMĄ na świecie

 

Mamy już nowoczesną salę do Terapii Integracji Sensorycznej!

Dziękujemy naszemu Darczyńcy – Fundacji ORLEN, która przekazała środki finansowe w wysokości 55 000,00 zł na  nowoczesną i profesjonalną salę w ramach realizowanego przez szkołę projektu „Chcę poczuć”.

   Dyrektor Szkoły złożyła  w październiku 2019 roku wniosek wraz z kosztorysem sali do Fundacji ORLEN z prośbą o przyznanie  darowizny. Z niecierpliwością czekaliśmy na odpowiedź Fundacji, która pozytywnie go rozpatrzyła. Kosztorysem, zakupem  sprzętu i montażem zajęła się  firma B.J. Bogdan Jodłowiec z Wrocławia, która od 26 lat wyposaża placówki terapeutyczne i rehabilitacyjne zajmujące się dziećmi z niepełnosprawnościami.   

     Dzięki Fundacji ORLEN dzieci i uczniowie będą mogli huśtać się, odpocząć  w hamaku, pływać na łódce przygód i łowić ryby, wspinać się na ściance wspinaczkowej lub na siatce sznurowej,  skakać na bungee, latać helikopterem, leżeć na materacu wibracyjnym, pływać w podwieszanym basenie z piłeczkami, a nawet pojeździć konno na Hipo Trainerze.

 • 1
 • 10
 • 11
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9

 

Superwizje z projektu "Bez słów..."

W ramach projektu pt. " Bez słów - wspieramy komunikacje osób niemówiących w OSI Włocławek" , za zgodą Urzędu Marszałkowskiego, w formie zdalnej jest realizowane zadanie "Superwizje / obserwator w ramach szkolenia z zakresu efektywności porozumiewania się dzieci niemówiących z użyciem narzędzia "sprawdź jak się porozumiewam"- alternatywne sposoby porozumienia się dzieci niepełnosprawnych". Kolejny etap szkolenia w formie superwizji zdalnych odbywa pięciu nauczycieli ze szkół objętych projektem. Na profilu na Facobook @drMagdalenaGrycman, są zamieszczone wcześniej nagrane z naszymi nauczycielami filmiki z zajęć superwizyjnych oraz wiele cennych wskazówek dla innych nauczycieli, do wykorzystania w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami. Filmiki będą zamieszczane do końca maja 2020r.

Projekt „Bez słów – wspieramy komunikację osób niemówiących w OSI Włocławek” realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko – Pomorskiego na lata 2014 – 2020, Oś Priorytetowa 10 Innowacyjna Edukacja, Działanie 10.2. Kształcenie ogólne i zawodowe, Poddziałanie – 10.2.2 Kształcenie ogólne.

 • Resized_20200507_124607
 • received_661711181277720

 

Program Rehabilitacja 25plus

Ograniczenia związane z panującą epidemią spowodowały, że zajęcia z Programu Rehabilitacja 25plus, realizowanego w naszej szkole, prowadzone są w formie zdalnej. Prace manualne, ćwiczenia, czynności pielęgnacyjne przy zasadzonych roślinkach i videokonferencje z terapeutami, dają wiele radości uczestnikom programu.

 • IMG-20200501-WA0000
 • IMG_20200504_172506
 • IMG_20200506_160959109

Maria Grzegorzewska

Kochani, dziękujemy za rozwiązanie krzyżówki (którą opublikowaliśmy na Facebook). 11 maja minie 50 lat od kiedy Maria Grzegorzewska jest patronką Zespołu Szkół nr 3 we Włocławku. Z tej okazji chcielibyśmy przybliżyć postać tej niezwykłej kobiety - pedagoga.

 

Zarządzenie Dyrektora Zespołu Szkół nr 3

Akademia szkolna z okazji Konstytucji 3 Maja

Dziś w zamian akademii 3-go maja mamy dla was kolejną niespodziankę.Zapraszamy do naszego świątecznego studia. Miłego odbioru. :)

Selfie z flagą – konkurs rozstrzygnięty

Jesteście niesamowici!!

W 1,5 dnia przesłaliście ponad 50 zdjęć!!

Uznaliśmy, że wszystkie fotografie są przecudne i nie mogliśmy żadnej  pominąć.

To była wspaniała lekcja, w której pokazaliście, że jesteście prawdziwymi Polakami, a Polska jest Waszą Ojczyzną.

Dziękujemy Wam, Waszym rodzicom i nauczycielom za zaangażowanie!

Wszyscy otrzymujecie dyplom, który będzie do  odbioru po powrocie do szkoły!

Brawo Wy!!!

 

Klip Pandemia :)

Pamiętacie Nasz grudniowy videoclip?

Nagraliśmy kolejny, ale inaczej, bo online.

Uczniowie, nauczyciele i pracownicy Naszej szkoły nagrywali go w domu, a Ania Kaźmierczak i Flava Studio Artur Czachowski zajęli się montażem.

Piosenka powstała w podziękowaniu dla lekarzy, pielęgniarek, ratowników, wszystkich służb, które walczą z koronawirusem w pierwszej linii frontu.

Dziękujemy też ekspedientkom oraz wszystkim innym pracownikom, którzy nie mogą #Zostanwdomu. JESTEŚMY WDZIĘCZNI! Nagranie clipu było dla Nas pozytywną lekcją i z wielką nadzieją patrzymy w przyszłość. DZIĘKUJEMY

 

Szybki konkurs "Selfie z flagą"

Pokaż nam siebie na tle flagi, z flagą (możesz zrobić ją sam)

Możesz też zaprezentować się w stroju biało-czerwonych.

Zdjęcia można przesyłać do 29 kwietnia do godz. 15.00 drogą mailową (prace nadesłane po tym terminie nie będą rozpatrywane).

 • uczniowie BSiS i SPP – do Pani Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 • uczniowie SP I-III i przedszkole – do Pana Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 • uczniowie SP IV-VIII – do Pani Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Można przesłać tylko jedną fotografię.

W treści wiadomości należy wpisać Selfie z flagą. Zdjęcie należy podpisać swoim imieniem i nazwiskiem oraz klasą.

Udział w konkursie jest dobrowolny, przesłanie pracy jest jednoznaczne ze zgodą na ewentualne zamieszczenie zdjęcia na stronie internetowej szkoły. Nagrodą będzie dyplom, który zostanie wręczony po powrocie do szkoły. Najlepsze prace będą zamieszczone na stronie internetowej szkoły.

Przedłużona przerwa w działalności szkoły - egzamin ósmoklasisty