×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

MENU OBIADOWE - stołówka szkolna

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych i sprzętu rehabilitacyjnego

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Jasełka 2019

Bezpieczniki Taurona

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.2/2

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.1/2

Radość najpiękniejszych lat w naszym wykonaniu

Serce - w podziękowaniu dla ludzi dobrej woli!

Andrzejki w SPP

11 listopada - Akademia szkolna

Ślubowanie klas pierwszych BSIS i SPP

Statystyki

Odsłon artykułów:
2292245

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

1% podatku dla naszych uczniów

1 procent

Zwracamy się z prośbą do rodziców, opiekunów, sympatyków i tych wszystkich, którzy wyrażają wolę wsparcia naszej szkoły o przekazanie 1% podatku na rzecz naszych podopiecznych. Dziękujemy!
W poprzednim roku za okazane przez Państwa wsparcie m.in. zakupiliśmy serca na nakrętki :)

 

Podsumowanie i wystawa końcowa projektu "Nasza mała Niepodległa"

12 grudnia w naszej szkole odbyło się podsumowanie projektu "Nasza mała niepodległa" organizowanego przez naszą szkołę, a sfinansowanego przez Fundację "ANWIL dla Włocławka". Projekt realizowany był od września br i  w ramach jego działań udało się: odbyć wycieczkę rowerową na Cmentarz Wojenny 1914 roku, utworzyć na terenie szkoły ścianę pamięci lokalnej poświęconą tematyce getta włocławskiego 1940-1942, wspólnie śpiewać pieśni patriotyczne podczas ogniska patriotycznego, wykonać Rogale "Marcinki",

Czytaj więcej...

Zapraszamy!

Zajęcia z wykonania śpiewników historycznych

Dnia 28 listopada w naszej szkole odbyły się zajęcia integrująco-edukacyjne z wykonania śpiewników historycznych. W tym celu zebrali się chętni uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy, Branżowej Szkoły I Stopnia oraz Szkoły Podstawowej, a także Seniorzy z Włocławskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Podczas zajęć grupa wykonała zadanie za pomocą technik plastycznych. Wszyscy wykazali bardzo duże zaangażowanie, chęć współpracy i wzajemnej pomocy w bardzo sympatycznej i spokojnej atmosferze.

Czytaj więcej...

Zapraszamy!

Wypieki, pokaz i degustacja Rogali "marcinków"

Od samego rana w naszej szkole bardzo "smacznie" pachniało!, a to za sprawą tego, co działo się w naszym dziale gastronomicznym :) Dzisiaj odbyły się warsztaty z wypieku, pokazu i degustacji Rogali "marcinków" na które przybyli uczniowie naszej szkoły oraz Seniorzy Zespołu Folklorystycznego "Wrzos" z Włocławka. Do godz. 10.30 wyrabiano ciasta, z których formowano rogaliki, a następnie je pieczono. Chętni, którzy nie mogli być na warsztatach mieli okazję od godz. 10.30 obejrzeć pokaz wyrabiania rogalików w holu głównym naszej szkoły.

Czytaj więcej...

Turniej Tenisa Stołowego

W dniu dzisiejszym, w naszej szkole odbył się Turniej Tenisa Stołowego pod hasłem obchodów 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Była to bardzo dobra okazja do wspólnego, aktywnie spędzonego czasu. Chętnych do uczestnictwa w turnieju nie brakowało nie tylko wśród uczniów, ale także wśród rodziców i Seniorów z Zespołu Folklorystycznego "Wrzos" z Włocławka było też tak, że i nauczyciele stanęli do konkurencji :) Nic tak nie cieszy, jak dużo uśmiechu, dobrej zabawy i zwycięstw, a tego dzisiaj nie brakowało. To był bardzo dobrze spędzony czas! :)

Czytaj więcej...

Wręczenie nagród w konkursie plastyczno-fotograficznym

29 października odbyło się wręczenie nagród i dyplomów w konkursie plastyczno-fotograficznym "Włocławek w stuleciu niepodległości", do konkursu przystąpiło 31 uczestników, nagrody zdobyło 14 uczniów. Ponieważ poziom prac był wyrównany i na bardzo zadowalającym poziomie, komisja konkursowa postanowiła pozostałych uczestników uhonorować dyplomem uczestnictwa oraz pamiątkowym gadżetem.

Czytaj więcej...

Wypieki Rogala marcinka!

Turniej Tenisa Stołowego!

Ognisko patriotyczne

25 października w naszej szkole odbyło się Ognisko patriotyczne, w trakcie którego społeczność szkolna wraz z rodzicami oraz Zespołem Folklorystycznym Wrzos z Włocławka, zebrali się aby wspólnie przeżywać radość z nadchodzącej 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Ten czas poświęcono na wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych, a następnie na posiłek z ciepłej kiełbaski i chleba.

Czytaj więcej...

"Włocławek w stulecie niepodległości" - dzisiaj komisja wytypowała zwycięzców!

W dniu dzisiejszym zebrała się komisja w sprawie rozstrzygnięcia Konkursu plastyczno-fotograficznego "Włocławek w stulecie niepodległości". Na konkurs wpłynęło 30 prac uczniów naszej szkoły, którzy zmierzyli się z trudnym, ale i jakże wdzięcznym tematem do wykonania. Komisja nie miała łatwego zadania, jednak mimo tego udało się zgodnie i w miłej atmosferze wytypować zwycięzców. Oficjalne wręczenie nagród odbędzie się dnia 29 października 2018 r, o godz. 10.30 w sali nr 14 budynku ZSZ/BSIS/SPP. Wszystkich uczestników konkursu serdecznie zapraszamy :)

Czytaj więcej...

Ściana pamięci lokalnej

Zapraszamy uczniów, rodziców, nauczycieli i gości naszej szkoły do zatrzymania się, na chwilę, przy Ścianie pamięci lokalnej, która została utworzona w naszej szkole. Jest to miejsce poświęcone tematowi getta we Włocławku, które znajdowało się m.in. na terenie obecnej ulicy Nowomiejskiej, czyli tu gdzie znajduje się nasza szkoła.

Czytaj więcej...