×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

MENU OBIADOWE - stołówka szkolna

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych i sprzętu rehabilitacyjnego

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.2/2

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.1/2

Radość najpiękniejszych lat w naszym wykonaniu

Serce - w podziękowaniu dla ludzi dobrej woli!

Andrzejki w SPP

11 listopada - Akademia szkolna

Ślubowanie klas pierwszych BSIS i SPP

Statystyki

Odsłon artykułów:
2214274

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

Bezpieczeństwo zimą

Uwaga!!. Zabawa na zamarzniętym zbiorniku wodnym jest niebezpieczna. Pogoda sprzyja zimowym zabawom, szczególnie na zamarzniętych zbiornikach wodnych. Uczniowie klasy 7 b szkoły podstawowej i 2 b gimnazjum, którzy wraz ze swoimi opiekunami: Violettą Frontczak, Pauliną Wojdyła, Krzysztofem Rosieckim, brali udział w pokazach nad jez. Czarnym przestrzegają wszystkich przed takimi zabawami. O zagrożeniach dowiedzieli się w trakcie pokazu

ratownictwa wodnego zorganizowanego przez włocławskich policjantów, ratowników wodnego ochotniczego pogotowia ratunkowego, Centrum Kultury „Zenit” i strażaków, którzy odważnie wskakiwali do lodowatej wody. Zabezpieczeni odpowiednim sprzętem zaprezentowali skuteczne sposoby pomocy osobom pod którymi załamał się lód. Sam widok mroził krew w naszych żyłach. Po zakończeniu pokazu, dzięki uprzejmości włocławskiego nadleśnictwa i straży pożarnej, pod czujnym okiem policjantów mogliśmy się ogrzać przy ognisku i posilić kiełbaskami pieczonymi w ogniu.

 • 1
 • 10
 • 11
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9