E-SZKOŁA ZS3 nr 3

×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Strefa Rodzica - dokumenty do pobrania

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

MENU OBIADOWE - stołówka szkolna

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych i sprzętu rehabilitacyjnego

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Internat dla uczennic - POLECAMY!

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Akademia szkolna online - 3 Maja

Selfie z Flagą M

Pandemia

Nasi szkolni felinoterapeuci online ;)

Nauka zdalna - prace naszych uczniów

ABC Konsumenta

Radość najpiękniejszych lat w naszym wykonaniu

Statystyki

Odsłon artykułów:
2517593

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.

REKRUTACJA 2020/2021 ZS3

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

Bezpieczne wakacje

Ostatni apel przed wakacjami, zorganizowany przez panie: Paulinę Wojdyłę, Kingę Rudzińską, Anetę Wiśniewską - Koperską, Katarzynę Migdalską, Barbarę Ossowicką oraz Dariusza Niemirę, został poświęcony bezpieczeństwu podczas wakacji. W apelu brali udział zaproszeni goście z Komendy Miejskiej Policji.

Czytaj więcej...

Avengers: Koniec gry

Avengers to seria filmów akcji na podstawie komiksów o grupie superbohaterów. Uczniowie SP i Gimnazjum mieli okazję obejrzeć długo wyczekiwaną finalną część „Avengers:Koniec gry”. Z wizytą do multikina udali się w dniu 9 maja. Opiekunowie grupy: Sylwia Dębska, Marzena Kuczyńska.

Konkurs plastyczny "Kot"

Z okazji obchodów Światowego Dnia Kota został zorganizowany w naszej szkole konkurs pod hasłem "Kot". Uczniowie mieli za zadanie wykonać pracę przedstawiającą wizerunek kota przy użyciu dowolnej techniki plastycznej. Na konkurs napłynęło bardzo dużo przepięknych prac. W miniony wtorek odbył się apel rozstrzygający plastyczne potyczki. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomem oraz nagrodą.

Czytaj więcej...

Podsumowanie akcji przez Samorząd Uczniowski

Podsumowanie akcji przez Samorząd Uczniowski W piątek, 8 lutego odbył się apel dla uczniów Szkoły Podstawowej klas I-VIII podsumowujący akcje w ramach Samorządu Uczniowskiego za pierwszy okres. Tytuł miss/mister frekwencji (100% obecności) za pierwszy okres otrzymali: Zofia Figas – 2bA, Norbert Lewandowski – zespół 4, Dawid Perczyński – 6a, Dominik Wieczorek – 6b, Jakub Zimny – 6cA i Jakub Zapaśnik – 8b. Wszyscy wyróżnieni otrzymali nagrody.

Czytaj więcej...

Szkolny konkurs informatyczny

W poniedziałek odbył się szkolny konkurs informatyczny dla uczniów klas 5 -8 szkoły podstawowej i 3 klasy gimnazjum. Pytania i zadania były dostosowane do poziomu uczniów. Konkurs składał się z dwóch części i polegał na odpowiedzi na pytania testowe oraz wykonaniu zadań przy użyciu komputera. Napięcie i emocje były ogromne. Na laureatów czekają dyplomy i nagrody które zostaną wręczone na najbliższym apelu. Konkurs został zorganizowany przez panią Małgorzatę Łukomską - Piwońską oraz pana Dariusza Niemirę.

Czytaj więcej...

Z Ortografią Na Ty

10 grudnia 2018 r. uczniowie Szkoły Podstawowej (kl.6-8) oraz Gimnazjum podjęli trud zmagania się z zagadkami języka polskiego w zakresie ortografii. W tym roku najlepszą znajomością reguł ortograficznych i umiejętnością pisania wykazała się Lidia Pałatyńska z kl. 3aS Gimnazjum, która otrzymała zaszczytny tytuł "MISTRZA ORTOGRAFII". Drugie miejsce w konkursie zajął Sebastian Basaj z kl. 3a Gimnazjum, trzecie zaś Aleksandra Ziółkowska z kl. 8. Wszystkim uczniom dziękujemy za wspólną zabawę, a zwycięzcom gratulujemy odniesionego sukcesu!

Czytaj więcej...

Witaj Święty Mikołaju

Witaj Święty Mikołaju…. „Idzie Święty z długą brodą A dwaj aniołkowie za ręce go wiodą Niosą w wielkich koszach: słodziutkie pierniki, ciastka i cukierki same smakołyki. Każdemu nad głową złota gwiazdka świeci. Idą i szukają samych grzecznych dzieci.”

6 grudnia to długo wyczekiwany przez wszystkie dzieci dzień. Od samego rana przedszkolaki i uczniowie naszej szkoły wypatrywali Świętego Mikołaja. Ubrani w piękne, mikołajkowe, czerwone czapki wyglądali jak jego mali pomocnicy.

Czytaj więcej...

Spotkanie ze strażakiem

W dniu 28 listopada 2018 roku w naszej szkole miało miejsce spotkanie ze strażakiem Państwowej Straży Pożarnej we Włocławku. Gościliśmy w murach naszej placówki brygadiera Dariusza Krysińskiego, który przybliżył uczniom Szkoły Podstawowej i Gimnazjum zasady bezpiecznego zachowania w sytuacjach zagrożeń, w których strażacy wykonują swoją misję. Zima to czas, kiedy strażacy często ruszają gasić pożary, bowiem rozpoczyna się prawdziwy sezon grzewczy w domach opalanych drewnem i węglem.

Czytaj więcej...

Andrzeja powitaliśmy, dobre wróżby otrzymaliśmy

W czwartkowe przedpołudnie (29 listopada) uczniowie klasy 3a Gimnazjum przewrotnie zorganizowali wieczór magii i wróżb. W pracowni 108 zapanowała ciemność. Salę przepowiedni odwiedziły kolejno wszystkie klasy wraz z opiekunami. Uczniowie przelewali wosk przez dziurkę od klucza zamykającego wszelkie tajemnice. Następnie cienie zastygłych brył na ścianie przynosiły odczytanie. Dużym zainteresowaniem przybyłych gości cieszyły się stanowiska wróżbiarskie:

Czytaj więcej...

Zajęcia profilaktyki w SP i Gimnazjum

Zajęcia profilaktyki w ramach programu finansowanego przez Urząd Miasta Włocławek: „Jacy jesteśmy?, „Co lubimy” ?, „Czy wszystko możemy” ? realizowane rzez Centrum Psychoedukacji i Terapii Psychodynamicznej „INTRA”, odbyły się w czwartek 07.06.2018r. w klasach IV – VI SP oraz grupach gimnazjalnych. Głównym celem zajęć było odreagowanie napięć emocjonalnych w różnych formach aktywności oraz uczenie się nowych zachowań, bezpiecznego i zdrowego ich wyrażania jak również uczyły współdziałania w grupie.

Czytaj więcej...

Pociągiem do Torunia

Uczniowie klasy 3c gimnazjum i 7b szkoły podstawowej rankiem 22 maja punktualnie o godzinie 7 stawili się na dworcu PKP Włocławek, by wraz z opiekunami udać się pociągiem na wycieczkę do Torunia. Celem wycieczki było utrwalenie w praktyce, wiadomości zdobytych na trzecim etapie edukacyjnym. W trakcie wycieczki uczniowie: obejrzeli spektakl w Teatrze Baj Pomorski pt. „ Najmniejszy bal świata” , zwiedzając Starówkę Torunia dokonali zakupu pamiątek no i oczywiście toruńskich pierników.

Czytaj więcej...

Wielka sztuka w naszych rękach

Uczniowie klasy 7 b szkoły podstawowej i 2 b gimnazjum wraz ze swoimi opiekunami: Violettą Frontczak, Pauliną Wojdyła i Iwoną Przybysz brali udział w zajęciach plastycznych w Muzeum Sztuki we Włocławku. Wizyta była doskonałą okazją do poznania sylwetki i twórczości wielkiego włocławskiego artysty Stanisława Zagajewskiego. Po obejrzeniu zbiorów i ciekawego filmu, wszyscy mogliśmy poczuć się artystami, ponieważ mieliśmy możliwość wykonania własnych prac z gliny. Co nam wyszło? NIESPODZIANKA DLA MAM! :)

Czytaj więcej...