E-SZKOŁA ZS3 nr 3

×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Strefa Rodzica - dokumenty do pobrania

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

MENU OBIADOWE - stołówka szkolna

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych i sprzętu rehabilitacyjnego

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Internat dla uczennic - POLECAMY!

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Akademia szkolna online - 3 Maja

Selfie z Flagą M

Pandemia

Nasi szkolni felinoterapeuci online ;)

Nauka zdalna - prace naszych uczniów

ABC Konsumenta

Radość najpiękniejszych lat w naszym wykonaniu

Statystyki

Odsłon artykułów:
2517719

Odwiedza nas 49 gości oraz 0 użytkowników.

REKRUTACJA 2020/2021 ZS3

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

Dzień Kota w przedszkolu

7 lutego Przedszkolaki obchodziły Światowy Dzień Kota. Oglądaly obrazki przedstawiające koty, przytulaly koty-maskotki i wykonały prace plastyczne różnymi technikami przedstawiające Kota. Miały także możliwość poznać naszego szkolnego kociegoterapeutę Hektora u Pani Ani Siateckiej.

Czytaj więcej...

Zabawy z panią jesienią

Przedszkolaki uwielbiają jesienne spacery. Obserwują zmieniającą się przyrodę i zbierają dary, jakie serwuje ta piękna pora roku. Z zebranych darów jesieni dzieci przemierzały przez ścieżkę sensoryczną, rozwijając wyobraźnię dotykową i motorykę dużą.

Czytaj więcej...

Jesień w przedszkolu

Jesień to barwna pora roku, pełna bogatych pomysłów na prace plastyczne wykonywane z dziećmi. Przedszkolaki przyklejały jarzębinę na kartkę, tworząc piękne, jarzębinowe korale.

Czytaj więcej...

Dzień Przedszkolaka

W miniony piątek w naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Przedszkolaka. Dzieci brały udział w animacjach i zabawach przy piosenkach. Panowała wspaniała atmosfera i radości dzieci nie było końca. Były medale, drobne upominki i słodki poczęstunek.

Czytaj więcej...

Zajęcia we Włocławskim Centrum Edukacji Ekologicznej

Dnia 3 czerwca 2019 r. dzieci z przedszkola po raz kolejny uczestniczyły w zajęciach zorganizowanych we Włocławskim Centrum Edukacji Ekologicznej. Tym razem tematem była "Wiosna na łące". Pani prowadząca lekcję przeprowadziła pogadankę o owadach, które można spotkać na łące oraz opisała ich budowę. Pokazała figurki niektórych z insektów, zachęcając do nazwania ich. Na koniec dzieci pomalowały farbami duże, gipsowe odpowiedniki poznanych owadów.

Czytaj więcej...

Dzień Dziecka w przedszkolu

Dzień Dziecka, to święto, na które czekają wszystkie dzieci. W piątek 31 maja nasze Przedszkolaki wyjątkowo obchodziły ten dzień . Były gry, zabawy, taniec, upominki i radość na buziach każdego dziecka.

Czytaj więcej...

Przygotowanie wiosennych kanapek

W czwartek, dnia 30.05.2019 r., w naszym przedszkolu odbyła się prawdziwa uczta! Dzieci zapoznały się ze sposobem wykonania wiosennych kanapek. Z kromek chleba posmarowanych masłem i pysznych oraz zdrowych składników powstały smaczne przekąski przygotowane samodzielnie przez dzieci lub z niewielką pomocą Pań.

Czytaj więcej...

Sadzenie roślin na zajęciach w przedszkolu

Dnia 15.05.2019 r. dzieci w przedszkolu wzięły udział w zajęciach z elementami horiterapii. Dowiedziały się, czego potrzebują rośliny, by rosnąć i jak należy je sadzić. Najmłodsi zapoznali się z sadzonkami m.in. sałaty, szypioru oraz rukoli i z pomocą Pań zasadziły poznane rośliny w doniczce. Zajęcia miały na celu rozbudzić ciekawość przyrodniczą, a także nauczyć cierpliwości oraz systematyczności.

Czytaj więcej...

Dzień marchewki w przedszkolu

Na początku kwietnia w przedszkolu Panie zorganizowały dzieciom „Dzień marchewki”. Przedszkolaki umyły marchewki, starły je na tarce, by zrobić zdrową sałatkę, którą mogły potem skosztować. Dużo ekscytacji wywołał również proces robienia soku z użyciem sokowirówki. Wszystkie dzieci z ciekawością uczestniczyły w przeprowadzonych zajęciach i grzecznie czekały na swoją kolej. To był marchewkowy dzień w przedszkolu.

Czytaj więcej...

Poznajemy zwierzęta wiejskie - krowa

Zabawa zorganizowana miała na celu doskonalenie spostrzegania różnorodnych cech zwierząt. Tym razem dzieci poznały krowę. Dowiedziały się jak ona wygląda, co je i skąd pochodzi mleko. Zajęcia dały dzieciom dużo radości.

Czytaj więcej...

Wyjście Przedszkolaków do WCEE

Dnia 25 marca 2019 r. dzieci z naszego Przedszkola, już po raz 3 w tym roku szkolnym, wybrały się do Włocławskiego Centrum Edukacji Ekologicznej. Każde zajęcia w WCEE są ciekawe i zajmujące. Tym razem tematem zajęć była wiosna. Dzieci obejrzały prezentację na tablicy interaktywnej, rozpoznawały na wyświetlanych ilustracjach pierwsze oznaki wiosny i odpowiadały na zgadywanki. Największą atrakcją, na sam koniec zajęć, było zasadzenie owsa w doniczkach.

Czytaj więcej...

Początek kalendarzowej wiosny i Dzień Kolorowej Skarpetki

Dnia 21 marca 2019 r. dzieci z Przedszkola przyłączyły się do świętowania Światowego Dnia Osób z Zespołem Downa. W ramach akcji przedszkolaki założyły kolorowe koszulki, skarpety nie od pary i wzięły udział w uroczystości zorganizowanej na terenie szkoły. Była to również okazja do uczczenia pierwszego dnia kalendarzowej wiosny. Odbyły się konkursy i zabawy ruchowo-taneczne. Udział w uroczystości został poprzedzony tematyczną pogadanką i zabawami w przedszkolu.

Czytaj więcej...