×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

MENU OBIADOWE - stołówka szkolna

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych i sprzętu rehabilitacyjnego

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Internat dla uczennic - POLECAMY!

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Jasełka 2019

Bezpieczniki Taurona

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.2/2

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.1/2

Radość najpiękniejszych lat w naszym wykonaniu

Serce - w podziękowaniu dla ludzi dobrej woli!

Statystyki

Odsłon artykułów:
2324089

Odwiedza nas 40 gości oraz 0 użytkowników.

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

1% podatku dla naszych uczniów

1 procent

Zwracamy się z prośbą do rodziców, opiekunów, sympatyków i tych wszystkich, którzy wyrażają wolę wsparcia naszej szkoły o przekazanie 1% podatku na rzecz naszych podopiecznych. Dziękujemy!
W poprzednim roku za okazane przez Państwa wsparcie m.in. zakupiliśmy serca na nakrętki :)

 

Bezpieczne ferie

Dnia 24 stycznia 2020 r. uczniowie klas 4-8 Szkoły Podstawowej podczas apelu „Bezpieczne ferie zimowe” spotkali się z przedstawicielami Policji, którzy omówili zasady bezpiecznego wypoczynku podczas ferii zimowych. Organizatorzy apelu : O.Milewska, M.Nowakowska, M.Rokicka, J.Roemer

Czytaj więcej...

„Babciu i Dziadku – 100 lat”

„Uwielbiam, gdy czytasz mi książeczki, Lub, gdy opowiadasz mi bajeczki, Lubię, gdy na kolanach mnie sadzasz I na każdą psotę zawsze się zgadzasz, Lubię, gdy uśmiechasz się do mnie Po prostu kocham Cię ogromnie” Kochają nas, wspierają, zawsze są przy nas….. Na nasze smutki mają słodkie i pyszne rozwiązania, znajdują radę na każde zmartwienie – to nasze kochane babcie i dziadkowie. 21 i 22 stycznia to szczególne dni w roku, w których możemy wyrazić naszą wdzięczność za ich trud

Czytaj więcej...

Nowoczesne laboratorium po sąsiedzku

Uczniowie klasy 7a w ramach lekcji chemii uczestniczyli w zajęciach laboratoryjnych na terenie KP CEN. Dokonywali pomiarów z użyciem elektronicznego czujnika PASCO w programie SPARKvue. Młodzież mierzyła stężenie dwutlenku węgla w powietrzu wdychanym i wydychanym z płuc oraz odczyn pH substancji z życia codziennego. Kolejno interpretowano wyniki pomiarów i formułowano wnioski. Szczególną uwagę zwrócono na bezpieczeństwo

Czytaj więcej...

Zima w przyrodzie

„Zima w przyrodzie” to warsztaty zorganizowane przez WCEE, w których 13 stycznia wzięli udział uczniowie SP. W zajęciach uczestniczyły klasy: 1b-K. Rudzińska, 3c-A. Trzebuchowska, 4b-M. Rokicka, 7dA-Elżbieta Lewandowska. Uczniowie poznali charakterystyczne zmiany zachodzące zimą w przyrodzie, dowiedzieli się w jaki sposób dokarmiać zwierzęta zimą. Zapoznali się z rodzajami karmy. Osoba prowadząca zajęcia zaprezentowała uczniom piękne fotografie zwierząt.

Czytaj więcej...

Zmagania z tabliczką mnożenia

Grudzień w klasach 4-8 upłynął również pod hasłem „Zmagania z tabliczką mnożenia”. Początkowo uczniowie rywalizowali w zespołach klasowych. Wyłonione dwójki klasowe stanęły w szranki w dniu 17 grudnia. Spośród uczestników konkursu najwyższy wynik w najkrótszym czasie uzyskali: Szymon Łukasik kl. 8a, Adrianna Jabłońska kl. 8a, Nikodem Maciaszek kl. 7a. Rozstrzygnięcie konkursu, wręczenie zwycięzcom dyplomów i nagród nastąpiło w dniu 10 stycznia 2020 r. Organizatorzy konkursu: Joanna Roemer, Marzena Kuczyńska.

Czytaj więcej...

Drzewko za butelkę

W listopadzie odbyła się XVII edycja akcji „ Drzewko za butelkę” organizowany przez Anwil Grupa Orlen. Podsumowanie tegorocznej akcji odbyło się 9 grudnia w Centrum Kultury Browar B. Akcja ta miała na celu kształtowanie u uczniów postaw proekologicznych oraz uczyła segregacji śmieci w celu recyklingu. Jak co roku akcja cieszyła się dużą popularnością wśród naszych uczniów. Łącznie szkoła podstawowa zebrała 7684 butelki typu PET.

Czytaj więcej...

Pieczemy pierniczki

Grudzień to miesiąc, który każdemu z nas kojarzy się z pieczeniem pierników oraz ich unoszącym się zapachem. Największą wtedy frajdę mają dzieciaki, kiedy własnoręcznie mogą wyrabiać ciasto, wałkować, wycinać foremkami kształty pierniczków, a później według własnego pomysłu ozdabiać je lukrem i kolorowymi posypkami. Uczniowie z Zespołu 9 realizujący zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze również wprowadzeni zostali w świąteczny klimat

Czytaj więcej...

Świąteczne warsztaty we WCEE

W dniach 12 i 16 grudnia 2019 r. klasy 1-3 oraz 4b, 5a i 8b wraz ze swoimi wychowawczyniami wybrały się do Włocławskiego Centrum Edukacji Ekologicznej na zajęcia warsztatowe. Tematem warsztatów było : Boże Narodzenie. Uczniowie mieli za zadanie oklejanie gotowymi elementami i lakierowanie ozdoby choinkowej w kształcie dzwonka. To zadanie okazało się dla naszych podopiecznych bardzo łatwe. Wszyscy sprawnie wykonali swoją pracę.

Czytaj więcej...

Tradycje bożonarodzeniowe

W miłej, świątecznej atmosferze w dniu 16.12.2019 r. odbyły się kolejne w tym roku zajęcia uczniów z autyzmem z klas 6cA i 7dA w Bibliotece Pedagogicznej we Włocławku. Pod opieką wychowawców p. Marioli Ciesielskiej i Elżbiety Lewandowskiej wzięli oni udział w prowadzonych przez p. Urszulę Przystałowską zajęciach na temat tradycji bożonarodzeniowych. Pobudzały one ciekawość i umożliwiły wykazanie się wiedzą nt. tradycji i zwyczajów panujących w domach w okresie Bożego Narodzenia.

Czytaj więcej...

Warsztaty decoupage

Na terenie szkoły podstawowej, dzięki współpracy z Centrum Edukacji Ekologicznej, odbyły się świąteczne warsztaty – "Dekorowanie ozdób świątecznych techniką decoupage". Decoupage to technika ozdabiania odpowiednio przygotowanej powierzchni wzorami z cienkiego papieru. W tym celu najczęściej wykorzystuje się zwykłe serwetki. Ta bardzo uniwersalna technika pozwala na ozdabianie produktów wykonanych z różnego tworzywa – drewna, szkła, metalu,ceramik

Czytaj więcej...

Konkurs plastyczny

10 grudnia 2019 r. odbył się apel podsumowujący wyniki konkursu plastyczno–technicznego ,,Jesienne inspiracje-leśne skrzaty”. Konkurs adresowany był do dzieci z Przedszkola oraz uczniów Szkoły Podstawowej. Celem było kształtowanie wyobraźni twórczej, rozwój umiejętności plastycznych i technicznych,  pobudzanie zainteresowań światem przyrody, stworzenie możliwości podejmowania wspólnych działań. Prace przestrzenne z darów jesieni można było wykonać indywidualnie lub grupowo.

Czytaj więcej...

Andrzejki

Zgodnie z tradycją w miniony piątek 29 listopada 2019 r. dzieci realizujące zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze przeniosły się do świata wróżb i magii, mając możliwość zapoznania się z tradycją andrzejkową. Nie obyło się bez lania wosku oraz wróżb z kart, a dzięki magicznemu kołu fortuny mogliśmy dowiedzieć się, co nas czeka. Czy wróżby się spełnią? Przyszłość nam pokaże. Natomiast jedno jest pewne, wszystkim dzieciom w tym dniu dopisywał dobry humor, a smakołyki z zaczarowanej kuli były miłym zakończeniem zabawy.

Czytaj więcej...