Strefa Rodzica - dokumenty do pobrania

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

MENU OBIADOWE - stołówka szkolna

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych i sprzętu rehabilitacyjnego

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Internat dla uczennic - POLECAMY!

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Wirtualne Zakończenie Roku Szkolnego 2019/2020

LOKOMOTYWA - DZIEŃ DZIECKA 2020

Kocham Cię Mamo...

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła Przysposabiająca do Pracy

Selfie z Flagą M

Pandemia

Nasi szkolni felinoterapeuci online ;)

Nauka zdalna - prace naszych uczniów

Radość najpiękniejszych lat w naszym wykonaniu

Statystyki

Odsłon artykułów:
2757233

Odwiedza nas 1113 gości oraz 0 użytkowników.

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

Konkurs recytatorski poezji J.Brzechwy

Dnia 24.05.2013 r. odbyła się IV edycja konkursu recytatorskiego ?Mistrz Mowy Polskiej?. Poezji J. Brzechwy. Celem tego przedsięwzięcia była popularyzacja twórczości poetyckiej, kształtowanie wrażliwości na piękno języka ojczystego oraz upowszechnianie kultury słowa żywego wśród uczniów

Gimnazjum i Szkoły Podstawowej. Każdy uczestnik prezentował wybrany przez siebie wiersz według własnych umiejętności. Komisja w składzie p. dyrektor M. Lachowicz oraz p. Agnieszka Schachtschnaider oceniając występy wzięła pod uwagę dobór repertuaru, poprawne i płynne deklamowanie oraz ogólny wyraz artystyczny. Komisja przyznała następujące miejsca: Szkoła Podstawowa: I miejsce : Patrycja Gościniak kl. 6a Piotr Sztuczka kl. 4b II miejsce: Marek Gołębiewski kl. 6a Gracjan Gospodarski kl. 2d Przemysław Laskowski kl. 1a Jakub Zapaśnik kl. 3b

  • DSC06805
  • DSC06832
  • DSC06837
  • DSC06851