×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

MENU OBIADOWE - stołówka szkolna

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych i sprzętu rehabilitacyjnego

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Jasełka 2019

Bezpieczniki Taurona

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.2/2

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.1/2

Radość najpiękniejszych lat w naszym wykonaniu

Serce - w podziękowaniu dla ludzi dobrej woli!

Andrzejki w SPP

11 listopada - Akademia szkolna

Ślubowanie klas pierwszych BSIS i SPP

Statystyki

Odsłon artykułów:
2290368

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

1% podatku dla naszych uczniów

1 procent

Zwracamy się z prośbą do rodziców, opiekunów, sympatyków i tych wszystkich, którzy wyrażają wolę wsparcia naszej szkoły o przekazanie 1% podatku na rzecz naszych podopiecznych. Dziękujemy!
W poprzednim roku za okazane przez Państwa wsparcie m.in. zakupiliśmy serca na nakrętki :)

 

Programy profilaktyczne w Szkole Podstawowej

W roku szkolnym 2012 / 13 w Szkole Podstawowej pedagog szkolny Pani Barbara Ossowicka we współpracy z Panią Renatą Wiesławską prowadziła zajęcia programu profilaktyczno ? wychowawczego ?Strażnicy uśmiechu? i ?Przyjaciele Zippiego?. Zajęcia zostały dostosowane do możliwości

psychofizycznych uczniów z niepełnosprawnością intelektualną. W trakcie realizacji zajęć obu programów uczniowie uczyli się radzenia sobie ze swoimi emocjami, trenowali umiejętność nawiązywania kontaktów i rozmawiania, uczyli się rozwiązywać konflikty, radzić sobie w sytuacji zmiany i straty. Panowała ciepła , serdeczna atmosfera. W jej stworzeniu pomagał Zippi, który ma kolor nadziei zielony. Sprawozdania z realizacji programów w naszej szkole dokonała Pani Barbara Ossowicka pedagog szkolny w Centrum Doskonalenia i Edukacji we Włocławku na uroczystym spotkaniu podsumowującym realizację programów, przy udziale ogólnopolskiego koordynatora programów, Pani Elżbiety Nerwińskiej, w obecności Pani wiceprezydent Wandy Muszalik, przedstawicieli Urzędu Miejskiego we Włocławku i innych realizatorów programu.