E-SZKOŁA ZS3 nr 3

×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Strefa Rodzica - dokumenty do pobrania

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

MENU OBIADOWE - stołówka szkolna

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych i sprzętu rehabilitacyjnego

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Internat dla uczennic - POLECAMY!

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Akademia szkolna online - 3 Maja

Selfie z Flagą M

Pandemia

Nasi szkolni felinoterapeuci online ;)

Nauka zdalna - prace naszych uczniów

ABC Konsumenta

Radość najpiękniejszych lat w naszym wykonaniu

Statystyki

Odsłon artykułów:
2537245

Odwiedza nas 57 gości oraz 0 użytkowników.

REKRUTACJA 2020/2021 ZS3

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

Podsumowanie plastycznego konkursu

Dzieci z klasy 1a przystąpiły do konkursu plastycznego, który był przeznaczony dla uczniów z klas 1- 4 szkoły podstawowej i zorganizowany przez Włocławskie Centrum Edukacji Ekologicznej. Tematem konkursu było: „Co ja mogę zrobić dla czystego powietrza?” W dniu 15.10.2019r. komisja konkursowa na posiedzeniu oceniła i wyłoniła laureatów konkursu. Z przyjemnością poinformowano nas, że nagrodzono pracę konkursową uczennicy z naszej szkoły.

Była to Nikola Zwolińska. Jej opiekunem jest Marzena Kuczewska. Uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród odbyło się w dniu 28.10.2019r. w Sali Komunalnej Centrum Kultury Browar B we Włocławku, na które była zaproszona również m.in. Wiceprezydent Miasta Włocławka – p. Barbara Moraczewska. Uroczystość rozpoczęła się występem uczennic ze Szkoły Muzycznej we Włocławku. Najlepsze miejsca nagrodzono super nagrodami. Podziękowano również opiekunom prac za przygotowanie uczniów do konkursu, wręczając nagrodę i pisemne podziękowanie. Nikola z otrzymanej nagrody bardzo się ucieszyła. Zadowolona wraz z wychowawczynią wróciła do szkoły.

  • SDC13191
  • SDC13192
  • SDC13193
  • SDC13195
  • SDC13196
  • SDC13197
  • SDC13199