×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

MENU OBIADOWE - stołówka szkolna

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Dzień Edukacji Narodowej

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/20

Statystyki

Odsłon artykułów:
2149714

Odwiedza nas 105 gości oraz 0 użytkowników.

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

Wizyta w EkoSzkole

We wtorek, dnia 17.09.2019 r., dzieci z klas 1-3 wraz ze swoimi Paniami odwiedziły Centrum Edukacji Ekologicznej "EkoSzkołę" we Włocławku, która znajduje się przy MPEC. Uczniowie wzięli udział w zajęciach warsztatowych na których dowiedzieli się w jaki sposób ciepło jest dostarczane do budynków, poznali zasadę funkcjonowania węzłów cieplnych oraz wymiennika ciepła. Na zajęciach została wyświetlona animacja video, dzieci mogły przyjrzeć się i dotknąć różnych rodzajów

paliw opałowych stałych m.in. miału węglowego czy drewna.Największą atrakcją była wycieczka edukacyjna do kotłowni, podczas której dzieci ubrane w specjalne kamizelki i kaski przyjrzały się z bliska procesom nawęglania, spalania, oraz z pomocą Prowadzącej wykonały eksperyment z wodą. Uczniowie mieli również okazję obejrzeć najwyższy komin we Włocławku zarówno od zewnątrz jak i od środka.

 • Image1
 • Image10
 • Image11
 • Image12
 • Image13
 • Image14
 • Image2
 • Image3
 • Image4
 • Image5
 • Image6
 • Image7
 • Image8
 • Image9