×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

MENU OBIADOWE - stołówka szkolna

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych i sprzętu rehabilitacyjnego

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Internat dla uczennic - POLECAMY!

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Jasełka 2019

Bezpieczniki Taurona

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.2/2

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.1/2

Radość najpiękniejszych lat w naszym wykonaniu

Serce - w podziękowaniu dla ludzi dobrej woli!

Statystyki

Odsłon artykułów:
2337132

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

1% podatku dla naszych uczniów

1 procent

Zwracamy się z prośbą do rodziców, opiekunów, sympatyków i tych wszystkich, którzy wyrażają wolę wsparcia naszej szkoły o przekazanie 1% podatku na rzecz naszych podopiecznych. Dziękujemy!
W poprzednim roku za okazane przez Państwa wsparcie m.in. zakupiliśmy serca na nakrętki :)

 

Podsumowaliśmy projekt

W drugim półroczu roku szkolnego 2018/2019 uczniowie Szkoły Podstawowej realizowali projekt „Komputerowe zmagania z naukami ścisłymi” sfinansowany przez Fundację „ANWIL dla Włocławka”. Po rekrutacji uczniów przeszkoleni nauczyciele przystąpili do tworzenia bazy aplikacji przedmiotowych dostosowanych do możliwości i potrzeb podopiecznych.

Kolejno odbył się cykl warsztatów z nauk ścisłych z wykorzystaniem przenośnych komputerów. Na zakończenie wyposażeni w wiedzę „grantowicze” podjęli zmagania w konkursie multimedialnym. Najlepsi zostali nagrodzeni. Upominki otrzymali również ich koledzy, którzy zagrzewali do walki finalistów. Już w trakcie realizacji projektu nastąpił wzrost zainteresowania podopiecznych naukami ścisłymi, a tym samym wzrost stopnia ich zaangażowania w pracę na lekcjach. W holu głównym szkoły zaprezentowano relację fotograficzną z przebiegu działań. Projekt realizowały na zasadach wolontariatu: Marzena Kuczyńska (koordynator), Anna Maszkiewicz, Małgorzata Łukomska-Piwońska, Joanna Roemer.

  • IMG_1770
  • IMG_1773
  • IMG_5253
  • IMG_5562
  • IMG_5595