×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

MENU OBIADOWE - stołówka szkolna

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych i sprzętu rehabilitacyjnego

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

11 listopada - Akademia szkolna

Ślubowanie klas pierwszych BSIS i SPP

Dzień Edukacji Narodowej

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/20

Statystyki

Odsłon artykułów:
2186916

Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

Niecodzienne lekcje

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Zespole Szkół nr 3 realizują projekt „Komputerowe zmagania z naukami ścisłymi” finansowany przez Fundację „ANWIL dla Włocławka”. Dzięki finansowemu wsparciu Fundacji szkoła pozyskała laptopy. Dzieci z klas 4-8 mają możliwość zgłębiania tajników wiedzy w sposób dla nich niezwykle atrakcyjny. Uczniowie, rozwiązując zindywidualizowane testy online, zmagają się z czasem, dokonują samooceny, poprawiają błędy.

Logując się do klasowej poczty, odbierają e-maile od prowadzących zajęcia z propozycjami zadań. W bazie aplikacji, systematycznie uzupełnianej przez grupę nauczycieli, rozwiązują problemy z dużym zaangażowaniem. Ci bardziej zaawansowani podejmują próby samodzielnego tworzenia nowych aplikacji.

 

  • IMG_1602
  • IMG_1603
  • IMG_1605
  • IMG_1609
  • IMG_1612
  • IMG_1620
  • IMG_1624