E-SZKOŁA ZS3 nr 3

×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Strefa Rodzica - dokumenty do pobrania

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

MENU OBIADOWE - stołówka szkolna

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych i sprzętu rehabilitacyjnego

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Internat dla uczennic - POLECAMY!

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Akademia szkolna online - 3 Maja

Selfie z Flagą M

Pandemia

Nasi szkolni felinoterapeuci online ;)

Nauka zdalna - prace naszych uczniów

ABC Konsumenta

Radość najpiękniejszych lat w naszym wykonaniu

Statystyki

Odsłon artykułów:
2526777

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

REKRUTACJA 2020/2021 ZS3

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

Lekcja ciepła

Klasa 1/2a wzięła udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjno-ekologicznym, zatytułowanym „Lekcja ciepła”. Jego koordynatorem jest wychowawczyni Marzena Kuczewska . Projekt realizowany jest na terenie całej Polski w klasach 1-2 przez dostawców ciepła systemowego, przy wsparciu władz miejskich. Patronatem tego przedsięwzięcia został Prezydent Miasta Włocławka – Marek Wojtkowski. Cykl zajęć pozwoli wytłumaczyć dzieciom jak ogrzewali się ludzie w dawnych czasach- zaczynając

od epoki kamienia łupanego i krzesania ognia metoda pierwotną, poprzez średniowieczne zamki, aż po czasy współczesne. Dzieci poznają zasady działania elektrowni, dowiedzą się skąd bierze się ciepło w kaloryferach i ciepła woda w kranach, jakich surowców używa się do produkcji ciepła, a także poznają różne sposoby ogrzewania. Ponadto będą umiały wskazać, które z surowców zapobiegają powstawaniu smogu. Metodą małych kroczków dzieci rozwiną wiedzę na temat odpowiedzialności za świat, w którym żyjemy i tego, jak nasze codzienne wybory wpływają na środowisko. Pierwszą „Lekcję ciepła” prowadzili pracownicy z Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej we Włocławku w dniu 11.02.2019r. „ Lekcja ciepła” minęła w przyjemnej atmosferze. Dzieciom podobały się zajęcia, a na koniec otrzymały od prowadzących różne gadżety i słodycze.

 • SDC13029
 • SDC13030
 • SDC13031
 • SDC13032
 • SDC13033
 • SDC13036
 • SDC13038
 • SDC13039
 • SDC13040
 • SDC13041
 • SDC13042
 • SDC13043
 • SDC13044
 • SDC13047
 • SDC13048
 • SDC13050