×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

MENU OBIADOWE - stołówka szkolna

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych i sprzętu rehabilitacyjnego

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.2/2

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.1/2

Radość najpiękniejszych lat w naszym wykonaniu

Serce - w podziękowaniu dla ludzi dobrej woli!

Andrzejki w SPP

11 listopada - Akademia szkolna

Ślubowanie klas pierwszych BSIS i SPP

Statystyki

Odsłon artykułów:
2214246

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

Konkurs plastyczny

10 grudnia 2019 r. odbył się apel podsumowujący wyniki konkursu plastyczno–technicznego ,,Jesienne inspiracje-leśne skrzaty”. Konkurs adresowany był do dzieci z Przedszkola oraz uczniów Szkoły Podstawowej. Celem było kształtowanie wyobraźni twórczej, rozwój umiejętności plastycznych i technicznych,  pobudzanie zainteresowań światem przyrody, stworzenie możliwości podejmowania wspólnych działań. Prace przestrzenne z darów jesieni można było wykonać indywidualnie lub grupowo.

Czytaj więcej...

Andrzejki

Zgodnie z tradycją w miniony piątek 29 listopada 2019 r. dzieci realizujące zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze przeniosły się do świata wróżb i magii, mając możliwość zapoznania się z tradycją andrzejkową. Nie obyło się bez lania wosku oraz wróżb z kart, a dzięki magicznemu kołu fortuny mogliśmy dowiedzieć się, co nas czeka. Czy wróżby się spełnią? Przyszłość nam pokaże. Natomiast jedno jest pewne, wszystkim dzieciom w tym dniu dopisywał dobry humor, a smakołyki z zaczarowanej kuli były miłym zakończeniem zabawy.

Czytaj więcej...

Światowy Dzień AIDS

Początek grudnia to czas, kiedy obchodzimy Światowy Dzień AIDS. Mimo postępów w leczeniu tej choroby, nadal jedyną „szczepionką” jest wiedza o sposobach unikania zakażeń. Nasi uczniowie mogą zapoznać się ze sposobami unikania zakażeń poprzez niezbędne informacje udostępnione w formie gazetki szkolnej przez pedagogów szkolnych. Zachęcamy do zapoznania się z udostępnionymi materiałami.

Czytaj więcej...

Andrzejki

W wigilię imienin św. Andrzeja zgodnie ze zwyczajem i tradycją, wszystkie panny i kawalerowie z naszej SP bawili się podczas wróżb andrzejkowych. Kto ma szansę na spełnienie marzeń…,Co nam przyniesie nowy rok?, Kim zostanę w przyszłości? Co mówią o mnie liczby i kolory? – to tylko wybrane wróżby przy których bawili się nasi uczniowie. Czy moc wróż andrzejkowych się wypełni? – zobaczymy w przyszłości… 

Czytaj więcej...

Andrzejkowo

W dzień poprzedzający wigilię św. Andrzeja dzieci z klasy 5a odwiedziły Muzeum Etnograficzne. Spotkanie z panią Wąsik okazało się fascynującą przygodą. Podczas warsztatów dziewczęta i chłopcy wysłuchali z zainteresowaniem opowieści o dawnych zwyczajach andrzejkowych, po czym wróżono z wosku, łupinek orzecha, patyków, butów. Przewidywano czas ożenku, wygląd i zawód przyszłego partnera, co wywoływało salwy śmiechu. Uczniowie podeszli do wróżb z dystansem, każdemu dopisywał dobry humor. Opiekun grupy: Marzena Kuczyńska.

Czytaj więcej...

Program dla szkół

Nasza szkoła przystąpiła do „Programu dla szkół”. Uczniowie klas od 1 do 5 wspólnie jedzą śniadanie i z radością piją mleko. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Czytaj więcej...

Ogólnopolski Dzień Wiatraczka

21 listopada 2019 roku po raz trzeci już w naszej szkole obchodzony był Dzień Wiatraczka. Jest to szczególny czas, w którym solidaryzujemy się z chorymi na mukowiscydozę. Uczniowie i nauczyciele wspólnie przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji, której przyświeca motto: " Papier – coś kruchego, niczym ludzkie zdrowie…Wiatr, jako symbol powietrza, oddechu i siły, którą trzeba mieć, by napędzać do ciągłego ruchu… Do życia…" Nasi podopieczni kolorowe wiatraki na znak zrozumienia i wsparcia dla "słonych dzieci".

Czytaj więcej...

Numery alarmowe

W dniu 18.11.2019 r. naszą szkołę odwiedziła Straż Miejska. Tematem spotkania była znajomość numerów alarmowych oraz ćwiczenia praktyczne dotyczące formułowania komunikatu i powiadamiania odpowiednich służb mundurowych i medycznych telefonicznie, w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą. Trafnie odpowiadali na zadawane pytania. Chętnie uczestniczyli w ćwiczeniach praktycznych, a na koniec spotkania podziękowali ogromnymi brawami.

Czytaj więcej...

Rozstrzygnięcie konkursu-Nadleśnictwo Włocławek

Dnia 18 listopada uczniowie SP klasy 7dA wraz z nauczycielem p. Elżbietą Lewandowską i rodzicami uczestniczyli w podsumowaniu konkursu „Sprzątamy nasze lasy”, który odbył się w obiekcie edukacyjnym Nadleśnictwa Włocławek. Jest nam niezmiernie miło, iż w grupie wyróżnionych znaleźli się nasi uczniowie-Kacper Bednarek i Mateusz Rakowski. Spotkanie rozpoczęło się podsumowaniem przebiegu konkursu, po którym autorzy prac otrzymali nagrody, wyróżnienia.

Czytaj więcej...

Uczymy się ratować życie!

W naszej szkole pojawiły się kolorowe schody, dzięki którym krok po kroku uczymy się ratować życie ludzkie. Nie jest to łatwa czynność, bo wielu dorosłych nie radzi sobie w sytuacjach zagrożenia. Mamy nadzieję, że dzięki temu pomysłowi wielu z nas poradzi sobie z udzielaniem pomocy!

Czytaj więcej...

Ślubowanie klas pierwszych w Podstawówce

W dniu 06.11.2019r. odbyło się Ślubowanie klas pierwszych w „ Fajnej Szkole”. Do grona społeczności szkolnej zostali przyjęci uczniowie klas: 1a,1b, 1bA, 1cA . Zanim dzieci zostały uczniami naszej szkoły musiały zdać egzamin. Zawierał on kilka zadań do wykonania , a mianowicie: rozwiązanie zagadek, tor przeszkód, wypicie magicznego napoju uśmiechając się oraz śpiewanie piosenki pt. „ Idzie zuch” z pokazywaniem”. Po zdaniu egzaminu,

Czytaj więcej...

Bezpieczny uczeń

W dniu 8 listopada 2019 r. odbyło się w naszej szkole spotkanie z Paniami policjantkami. W związku z tym, że szybko nastaje zmrok i robi się ciemno, nasi uczniowie przypomnieli sobie zasady bezpiecznego poruszania się po drogach, szczególnie w drodze do i ze szkoły. Zostali pouczeni o właściwym oznakowaniu odblaskami elementów ubrania, bądź używania kamizelek odblaskowych. Jeszcze raz dziękujemy przemiłym Paniom policjantkom.

Czytaj więcej...