Wakacje tuż, tuż…Dnia 22 czerwca 2022 r. Nasze przedszkolaki oraz uczniowie klas 1-3 Szkoły Podstawowej zapoznani zostali z zasadami bezpieczeństwa podczas spędzania wakacji. Uczniowie uczestniczyli w pogadance, oglądali tematyczne ilustracje oraz obejrzeli prezentację multimedialną. Życzymy miłych, wesołych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu :)

Dzieci w trakcie zajęć plastycznych8 czerwca br. dzieci z klas 1-3 oraz przedszkola uczestniczyły w zajęciach z przedstawicielem Włocławskiego Centrum Edukacji Ekologicznej pt.: „Pająk, mrówka, biedronka nasi mali przyjaciele". Dzieci wyszukiwały owadów, naśladowały podczas zabawy ruchowej, dopasowywały owady oraz bawiły się z chustą animacyjną. Malowały farbami motyle wykonane z odlewów gipsowych i odrysowywały szablony owadów.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji pięknych prac wykonanych przez naszych uczniów w konkursie pt. "Wielkanocna pisanka".
Wszystkim życzymy zdrowych, spokojnych Świąt Wielkanocnych!

Dzieci w trakcie wykonywania prac plastycznychW dniach 9 i 10 marca dzieci z klas 1-3 oraz Przedszkolaki uczestniczyły w zajęciach zorganizowanych przez przedstawicieli Włocławskiego Centrum Edukacji Ekologicznej "Zwierzęta wiejskie". Starszaki wykonywały plakaty z wykorzystaniem kolorowych wiórków papierowych a maluchy wypełniały kontury zwierząt kolorowymi ścinkami z wełny.

17 lutego 2022 r. obchodzimy Światowy Dzień Kota. Przesłaniem tego dnia jest pamięć o znaczeniu kotów w życiu człowieka
i troska o te zwierzęta. Z tej okazji zorganizowany został konkurs plastyczny pod hasłem ,,Mój przyjaciel- kot” wśród uczniów Przedszkola oraz klas 1-3 Szkoły Podstawowej oraz konkurs plastyczny pod hasłem "Kot" skierowany do uczniów klas 4-8 Szkoły Podstawowej.

Zadaniem podopiecznych było wykonać pracę, wykorzystując dowolną technikę plastyczną. Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Uczniowie wykazali się niezwykłą kreatywnością. Napłynęło wiele bardzo ciekawych dzieł. Komisja konkursowa postanowiła nagrodzić wszystkich uczestników, przyznając każdemu z nich I miejsce oraz upominek.