Obraz z napisem: >>21 STYCZNIA - DZIEŃ BABCI 22 STYCZNIA - DZIEŃ DZIADKA<<Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre. Dlatego dzieci z naszej szkoły poprzez wiersz, piosenkę i taniec wyraziły kochanym babciom i dziadkom swoje uczucia i podziękowanie za trud włożony w ich wychowanie.
Oto piękny prezent, który z pewnością wzruszy babcie i dziadków. Zapraszam na YouTube lub Facebook.

Galeria prac konkursowychW ramach realizacji kierunków polityki oświatowej Państwa MEiN w miesiącu listopadzie został ogłoszony konkurs plastyczny pt. „Prawdo, piękno i dobro w oczach dziecka”. Głównymi celami konkursu było zachęcenie dzieci przedszkolnych i uczniów klas 1-8 oraz zespołów rewalidacyjno-wychowawczych do twórczego działania na miarę ich możliwości i umiejętności. Pragnęliśmy także przyczynić się do rozwoju ich zainteresowań i zaspokojenia potrzeby ekspresji oraz umożliwienia im osiągnięcia sukcesu. Uczestnicy konkursu w różnorodny przedstawili jak rozumieją prawdę, dobro i piękno. Wszystkie prace wzbudziły zachwyt organizatorów i komisji, a ich autorzy zasługują na pochwałę i uznanie.

Dzieci w zielonym świetle6 października w naszej szkole obchodzony był Dzień Mózgowego Porażenia Dziecięcego. Celem tego dnia jest podnoszenie świadomości społecznej na temat MPD. Na świecie jest ponad 17 milionów ludzi dotkniętych tą niepełnosprawnością. Osoby z MPD wymagają stałej opieki i rehabilitacji przez całe życie. W ramach akcji społeczność szkolna solidaryzowała się z osobami z mózgowym porażeniem dziecięcym, ubierając się na zielono. Dzieci ozdobiły również szkołę własnoręcznie wykonanymi dekoracjami w kolorze zielonym.

Dekoracja z okazji Dnia ChłopakaW piątek 30 września w naszej szkole obchodziliśmy święto, które bardzo lubią nasi uczniowie, był to Dzień Chłopaka. Z tej okazji na sali gimnastycznej we wspólnej zabawie wzięły udział najmłodsze dzieci z naszej społeczności – milusińskie przedszkolaki oraz uczniowie klas 1-8 ze Szkoły Podstawowej. Wszystko przebiegało pod czujnym okiem nauczycieli oraz Dyrekcji naszej szkoły: p.dyr. Ewy Fol, p. dyr. Katarzyny Szeler i p. dyr. Marzeny Braszkiewicz.

Wakacje tuż, tuż…Dnia 22 czerwca 2022 r. Nasze przedszkolaki oraz uczniowie klas 1-3 Szkoły Podstawowej zapoznani zostali z zasadami bezpieczeństwa podczas spędzania wakacji. Uczniowie uczestniczyli w pogadance, oglądali tematyczne ilustracje oraz obejrzeli prezentację multimedialną. Życzymy miłych, wesołych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu :)