E-SZKOŁA ZS3 nr 3

×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Strefa Rodzica - dokumenty do pobrania

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

MENU OBIADOWE - stołówka szkolna

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych i sprzętu rehabilitacyjnego

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Internat dla uczennic - POLECAMY!

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Akademia szkolna online - 3 Maja

Selfie z Flagą M

Pandemia

Nasi szkolni felinoterapeuci online ;)

Nauka zdalna - prace naszych uczniów

ABC Konsumenta

Radość najpiękniejszych lat w naszym wykonaniu

Statystyki

Odsłon artykułów:
2517542

Odwiedza nas 52 gości oraz 0 użytkowników.

REKRUTACJA 2020/2021 ZS3

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

Pomoc zwięrzętom

wolontariatWe włocławskim schronisku dla zwierząt znajdują się zwierzęta często porzucone a czasami i skrzywdzone przez ludzi, które bywają nieufne i agresywne. Mimo to potrzebują one bliskiego kontaktu z człowiekiem. Chcą być potrzebne, kochane i pieszczone. W związku z tym grupa wolontariuszy z naszej szkoły 17 marca odwiedziła po raz kolejny tamtejszych czworonożnych podopiecznych aby poświęcić im choć odrobinę swojego czasu. Młodzi wolontariusze ochoczo wzięli się do pracy na terenie placówki. Z wielkim zaangażowaniem wykonywali zlecone im czynności związane z opieką nad zwierzętami, które polegały na sprzątaniu klatek i

pomieszczeń dla zwierząt; myciu misek dla zwierząt. Wolontariusze nie szczędzili zwierzakom czułych słów i pieszczot. Ukoronowaniem dobrowolnej fizycznej pracy wolontariuszy był spacer z wybranymi pieskami na smyczach oraz zabawa z nimi. Po kilku godzinnej wizycie u czworonogów młodzi wielbiciele zwierząt bogatsi w nowe emocje i doświadczenia w obchodzeniu się ze zwierzakami opuścili schronisko.