E-SZKOŁA ZS3 nr 3

×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Strefa Rodzica - dokumenty do pobrania

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

MENU OBIADOWE - stołówka szkolna

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych i sprzętu rehabilitacyjnego

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Internat dla uczennic - POLECAMY!

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Wirtualne Zakończenie Roku Szkolnego 2019/2020

Wakacyjny Kodeks Bezpiecznych Zachowań

LOKOMOTYWA - DZIEŃ DZIECKA 2020

Kocham Cię Mamo...

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła Przysposabiająca do Pracy

Maria Grzegorzewska

Akademia szkolna online - 3 Maja

Selfie z Flagą M

Pandemia

Nasi szkolni felinoterapeuci online ;)

Nauka zdalna - prace naszych uczniów

ABC Konsumenta

Radość najpiękniejszych lat w naszym wykonaniu

Statystyki

Odsłon artykułów:
2668102

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.

REKRUTACJA 2020/2021 ZS3

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

Wolontariusze kontynuują prace w schronisku

7 października wolontariusze z opiekunami wraz z rozpoczętym nowym rokiem szkolnym wznowili swoją pracę we włocławskim Schronisku dla zwierząt. Pragniemy nadmienić że, ze schroniskiem współpracujemy kilka ładnych lat i jesteśmy z tego dumni. Nasz wolontariat jest działalnością bezinteresowną i nieprzymuszoną. Dlatego też w minioną sobotę chętnie pojawiliśmy się na ulicy Przemysłowej, na której mieści się Schronisko. Zapoznaliśmy z regulaminem i funkcjonowaniem placówki

Czytaj więcej...

W schronisku

W związku z rozpoczętym nowym rokiem szkolnym 2016/2017, szkolny wolontariat „ Anioły” podpisał umowę o kontynuacji dalszej współpracy ze schroniskiem dla zwierząt. Aby nie było to czcze gadanie i obietnice pomocy spisane na papierze 5 listopada „Anioły” pod opieką pań : I. Piątkowskiej, W. Pliszczyńskiej i B. Ziółkowskiej pospieszyły z pomocą do włocławskiego schroniska.

Czytaj więcej...

Pluszaki w schronisku

W związku z ostatnią akcją wolontariuszy na terenie naszej szkoły „Podaruj pluszaka dla zwierzaka” , która cieszyła się zainteresowaniem wielu osób i zakończyła się sukcesem, 6 czerwca „Anioły” pod opieką p. Zdanowskiej i Ziółkowskiej przekazały zebrane pluszaki czworonogom ze schroniska. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy.

Czytaj więcej...

Anioły z wizytą w schronisku

23 kwietnia Anioły – nasi szkolni wolontariusze pod opieką p. M. Zdanowskiej, W. Pliszczyńskiej i B. Ziółkowskiej odwiedzili swoją ulubioną placówkę Schronisko dla zwierząt we Włocławku. Podczas naszej wizyty schronisko tętniło życiem. Oprócz kochanych czworonogów na terenie schroniska przywitało

Czytaj więcej...

Pomagamy w schronisku

W sobotę grupa wolontariuszy pod opieką pani M. Zdanowskiej, W. Pliszczyńskiej i B. Ziółkowskiej pomagała we włocławskim schronisku. Cieszymy się , że możemy pomagać i realizować się jako wolontariusze. Dzięki wykonywanej w schronisku pracy i obcowaniu ze zwierzakami rozwijamy się , uczymy się okazywania miłości i zaspokajania potrzeby bezpieczeństwa.

Czytaj więcej...

W schronisku dla milusińskich

W sobotę 25 kwietnia br. „Anioły” ze szkolnego wolontariatu wraz z opiekunami M. Balcerzak i B. Ziółkowską z ochotą pomagały w pracach porządkowych we włocławskim schronisku. Z radością brali udział w zabawach ze zwierzakami, które budziły w nich najwięcej emocji. Zapraszamy do galerii

Czytaj więcej...

We włocławskim schronisku

Z początkiem roku kalendarzowego odwiedziliśmy włocławskie schronisko z którym współpracujemy od kilku lat. Cieszymy się, że możemy pomagać, ponieważ istotnym punktem działalności edukacyjnej jest wolontariat. Współpracując ze schroniskiem dążymy do efektywnego rozwoju nas samych, stajemy się lepszymi, wartościowymi ludźmi.

Czytaj więcej...

Nasz Wolontariat w Domu Opieki Społecznej

Dnia 15 listopada, wolontariusze z naszego Szkolnego Koła, odwiedzili Dom Opieki Społecznej gdzie pomagali w porządkowaniu terenów zielonych. Grabili liście z trawników, zamiatali chodniki, chętnie rozmawiali z mieszkańcami domu.

Czytaj więcej...

Nasze anioły w schronisku dla zwierząt

Wolontariusze z Zespołu Szkół nr 3 - „Anioły” o wielkich sercach, bo tak teraz się nazywają w minioną sobotę pod opieką pani M. Zdanowskiej, B. Ziółkowskiej i E. Łuczak pomagały w schronisku dla zwierząt. Pomagały w czynnościach porządkowych takich jak: grabienie i wywożenie liści, zamiatanie chodników oraz schodów przy budynku głównym.

Czytaj więcej...

Szlachetna Paczka

SZLACHETNA PACZKA to projekt, który co roku łączy tysiące osób: wolontariuszy, rodziny w potrzebie, darczyńców. Potrzebujące rodziny otrzymują nie tylko wsparcie finansowe, ale również dobre słowo, szczery uśmiech i dobroć serca.

Czytaj więcej...

Nasz kandydat na Wolontariusza Roku 2013!

Nasza wolontariuszka Monika Niedziałkowska uczestniczy w konkursie na Wolontariusza Roku 2013, którego głównym organizatorem jest Centrum Wolontariatu Włocławek, funkcjonujące w ramach Stowarzyszenia Obywateli Projekt Włocławek.

Czytaj więcej...

O zwięrzętach też nie zapominamy

W sobotę, 16 listopada grupa wolontariuszy z naszej szkoły wraz z nowym rokiem szkolnym podjęła się kontynuacji działań nie tylko na rzecz rodzin i osób potrzebujących pomocy ale również na rzecz zwierząt. Tego dnia uczniowie pełni zapału i chęci do pracy pod opieką

Czytaj więcej...