E-SZKOŁA ZS3 nr 3

×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Strefa Rodzica - dokumenty do pobrania

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

MENU OBIADOWE - stołówka szkolna

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych i sprzętu rehabilitacyjnego

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Internat dla uczennic - POLECAMY!

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Akademia szkolna online - 3 Maja

Selfie z Flagą M

Pandemia

Nasi szkolni felinoterapeuci online ;)

Nauka zdalna - prace naszych uczniów

ABC Konsumenta

Radość najpiękniejszych lat w naszym wykonaniu

Statystyki

Odsłon artykułów:
2517547

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.

REKRUTACJA 2020/2021 ZS3

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

Sukces teatru Fotoplastikon

Młodzi aktorzy z Zasadniczej Szkoły Zawodowej odnieśli kolejny sukces. Otrzymaliśmy drugą nagrodę podczas VIII Przeglądu Teatralnego, organizowanego z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Grudziądzu. Jest to duża cykliczna impreza, podczas której prezentują się amatorskie zespoły teatralne z całego województwa kujawsko – pomorskiego. Nasz spektakl „Szyba” spodobał się zarówno jury jak i zgromadzonej licznie publiczności.

Grupa teatralna „Fotoplastikon” kolejny raz udowodniła, że jest wspaniała

Uczniowie naszej szkoły po raz trzeci wzięli udział we Włocławskiem Przeglądzie Spektakli Profilaktycznych , które w tym roku odbyło się w Browarze B pod hasłem "Nie jestem wytworem okoliczności, jestem konsekwencją moich decyzji. Do tegorocznej VIII edycji zgłosiło się 5 grup ze szkół z Włocławka oraz powiatu włocławskiego. Organizatorem Przeglądu był Wydział Prewencji Komendy Miejskiej Policji we Włocławku wspólnie z Urzędem Miasta Włocławek

Czytaj więcej...

I miejsce!!! Grupa Fotoplastikon najlepsza w naszym województwie

Grupa teatralna Fotoplasikon może pochwalić się kolejnym sukcesem . Tym razem na deskach grudziądzkiego teatru odbył się VII Przegląd Teatralny z okazji Dnia Godności Niepełnosprawnych Intelektualnie. Z przedstawieniami przyjechało 11 zespołów z całego województwa kujawsko- pomorskiego. Spektakl „Dziewczyna z rzeką w tle”… po raz kolejny zachwycił jurorów, którzy bezdyskusyjnie przyznali Nam I miejsce.

Czytaj więcej...

Nagroda Publiczności dla grupy teatralnej Fotoplastikon

Grupa teatralna Fotoplastikon z Zasadniczej Szkoły Zawodowej odniosła kolejny sukces. Podczas VII Włocławskiego Przeglądu Spektakli Profilaktycznych otrzymaliśmy Nagrodę Publiczności (statuetkę, kosz słodyczy i bilety na spektakl „Dziób w dziób”, który wkrótce wspólnie obejrzymy). Tym razem zaprezentowaliśmy przedstawienie pt „Dziewczyna z rzeką w tle”, według naszego autorskiego scenariusza, ze zdjęciami Konrada Sobczaka – artysty fotografika,

Czytaj więcej...

Kolejny sukces grupy teatralnej Fotoplastikon

Tym razem wzięliśmy udział w konkursie na małą formę sceniczną, zorganizowanym przez Zasadniczą Szkołę Zawodową nr 5 w Bydgoszczy. Konkurs odbył się 25 listopada 2016 w ramach Bydgoskich Grantów Oświatowych. Na scenie prezentowały się różne placówki z z Bydgoszczy, jednak to nasz występ najbardziej spodobał się jury i publiczności. Zajęliśmy I miejsce

Czytaj więcej...

Mamy I miejsce w VI Przeglądzie Spektakli Profilaktycznych!

Zasadnicza Szkoła Zawodowa po raz pierwszy wzięła udział w VI Przeglądzie Spektakli Profilaktycznych, organizowanym przez : Komendę Miejską Policji we Włocławku, Starostwo Powiatowe oraz Urząd Miasta Włocławek. Nasi debiutanci od razu zdobyli statuetkę Grand Prix i zajęli zaszczytne I miejsce pokonując 13 zespołów z Włocławka i okolic.

Czytaj więcej...

Przegląd teatralny

Tradycyjnie grupa uczniów z naszej szkoły wzięła udział w tegorocznym Przeglądzie Twórczości Osób Niepełnosprawnych ?Mój Świat, Moje Życie? organizowanym przez Włocławski Ośrodek Edukacji i Promocji Kultury. W tym roku na scenie zaprezentowała się grupa uczniów Szkoły Podstawowej,

Czytaj więcej...

Ostatnie starcie, czyli czerwony kapturek kontra wilk!

teatr28 września obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Głuchych. Młodzież już na wiele dni wcześniej przygotowywała się do tego święta pracując nad przedstawieniem teatralnym pt. ?Ostatnie starcie, czyli czerwony kapturek kontra wilk?. Bardzo zależało nam na tym by niedosłyszenie nie było barierą w tworzeniu i odbiorze przedstawienia. Słyszący uczniowie pracowali na próbach z młodzieżą niedosłyszącą przy współpracy pani Marty Pałuckiej ? Lewandowskiej, która ?przemigiwała? sporne kwestie, różnice poglądów i zagmatwane wizje reżysera.

Czytaj więcej...

Przegląd teatralny

teatrTradycyjnie koło teatralne wzięło udział w tegorocznym Przeglądzie Twórczości Osób Niepełnosprawnych organizowanym przez Włocławski Ośrodek Edukacji i Promocji Kultury. W tym roku zaprezentowaliśmy spektakl kabaretowy pt. ?Homo sapiens?, w którym w nieco przewrotny sposób przedstawiliśmy ludzką naturę. Występ uczniów Zasadniczej Szkoły Zawodowej, przygotowany przez panią Agatę Szulc, Martę Lewandowską i Asię Kaczorowską został uatrakcyjniony piosenkami w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej, przygotowanych przez panią Magdę Piasecką.

Czytaj więcej...

Premiera kabaretu ?Homo Sapiens?

kółlko teatralnePodczas uroczystych obchodów Jubileuszu naszej Szkoły uczniowie z koła teatralnego zaprezentowali przedstawienie kabaretowe ?Homo sapiens?. Dzięki ciekawemu scenariuszowi i wspaniałej grze aktorskiej widzowie mogli zaobserwować różne, charakterystyczne dla naszego gatunku zachowania.  W przedstawieniu udział wzięli: Żaneta Masłowska (wykładowca), Janusz Januszewicz (Człowiek), Patryk Dworakowski, Krystian Kijak (kumple głównego bohatera), Daria Wyczałkowska (w roli Kaśki). Przygotowanie uczniów: Agata Szulc, Jonna Kaczorowska, Marta Pałucka-Lewandowska.

Czytaj więcej...

Nasze Kółko Teatralne na Prezentacjach Twórczości Osób Niepełnosprawnych!

Kółko Teatralne16 marca uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w Prezentacjach Twórczości Osób Niepełnosprawnych, organizowanych przez Włocławski Ośrodek Edukacji i Promocji Kultury. W tym roku zaprezentowaliśmy przedstawienie kabaretowe ?Książę na ziarnku grochu? w wykonaniu kółka teatralnego oraz piosenkę Marka Grechuty, którą przepięknie wyśpiewała uczennica gimnazjum Edyta Markowska. Szczególną uwagę publiczności przyciągnęła wystawa prac plastycznych i fotografii wykonanych przez uczniów naszej szkoły.

Czytaj więcej...