Zdjęcie uczestników wydarzeniaPrzygotowania do XIII-go Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia w Szkole Podstawowej w klasach 4-8 rozpoczęto już w październiku. W każdym z oddziałów intensywnie utrwalano znajomość tabliczki mnożenia. Najlepsi rachmistrzowie przystąpili do finałowego etapu konkursu w dniu 17 listopada. Konkurs rozpoczęto krótką rozgrzewką. Efektem współpracy uczestników był okazały wąż tabliczkowy oraz odszyfrowane życzenia powodzenia. Następnie wszyscy przystąpili do rywalizacji na czas. Mistrzem Tabliczki Mnożenia okazał się Marcel Kotarski, uczeń klasy 4a. Tuż za nim, z niewielką różnicą w czasie, uplasował się Wojciech Szczęsny, również z klasy 4a. Zaszczytne miejsce na podium zajął jako trzeci Aleksander Pluciński, uczeń klasy 8aA. Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy.
Organizatorzy obchodów Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia: Marzena Kuczyńska, Joanna Roemer