Uczeń trzyma świeczkęDnia 11 stycznia 2023r. uczniowie klas 7b, 7c, 8b oraz Zespołu 1 wybrali się do Akademii Pana Królika na warsztaty „Apetyczne świeczki”. Podczas zajęć uczniowie stosując się do instrukcji animatorów wykonali żelowo – sojową świecę w szklanym naczyniu. Dodatkowym wyzwaniem dla dzieci był samodzielny wybór zapachu świec (spośród bardzo szerokiej gamy zapachów). Efektem końcowym były piękne, kolorowe świece ozdobione przeróżnymi dodatkami. Warsztaty te sprzyjały rozwijaniu kreatywności, fantazji oraz poczucia sprawczości uczniów. Dodatkowo wspaniali animatorzy zadbali o bardzo przyjazną, miłą atmosferę, dzięki czemu podczas zajęć było dużo radości, szczęścia oraz satysfakcji w wykonanych arcydzieł. Animatorzy Akademii Pana Królika zadbali również o piękne zapakowanie świec, które każdy z uczestników warsztatów zabrał ze sobą do domu.