Odznaka wzorowego uczniaJak co roku w czerwcu Samorząd Uczniowski klas 1-3 i 4-8 Szkoły Podstawowej podsumował akcję „Wzorowy Uczeń”. Wyróżnieni uczniowie otrzymali medale i odznaki za obowiązkowość, zaangażowanie, bardzo dobre i dobre wyniki w nauce. Medale Wzorowego Ucznia z klas 1-3 zostały wręczone i otrzymali je: Jolanta P. – klasa 1a i Kamil L.- klasa 1bA.

Odznaki Wzorowego Ucznia z klas 4-8 otrzymali: Jakub B.- klasa 4a, Aleksander P.- klasa 7a, Paulina G.- klasa 5b, Klaudia T. – klasa 6b, Krzysztof R. – klasa 7b, Mateusz D. -klasa 8b, Kacper N. –klasa 8cA, Dominik W. - klasa 8d, Natalia M- klasa 8e. Samorząd starszych klas podsumował także akcję „Wyjątkowy uczeń”. Tytuł „Wyjątkowego Ucznia”: dyplom i nagrodę otrzymał Mateusz D. z klasy 8b za aktywne uczestnictwo w życiu szkoły, uczynność, rzetelność, pomoc koleżeńską oraz troskę o innych. Wszystkim nagrodzonym uczniom składamy gratulacje i życzymy bezpiecznych wakacji.