Grupa zadowolonych osóbW dniu 15.06.2022 r. grupa czternastoosobowa, biorąca udział w akcji ekologicznej „Pan Karp zarybia Wisłę” odebrała w ANWILU nagrodę pieniężną za zdobycie pierwszego miejsca w drugiej grupie wiekowej: klas 1-3 szkoły podstawowej w konkursie „Płynie, wije się Wisła” . Do konkursu było zaproszonych ponad 300 szkół i przedszkoli z miejscowości położonych wzdłuż rzeki Wisły. Prace konkursowe obejmowały trzy kategorie: I grupa – przedszkola, II grupa – klasy 1-3 oraz III grupa – klasy 4-8. Ucieszyliśmy się bardzo, że to nam przydzielono pierwsze miejsce. Oprócz nagrody dzieci otrzymały jeszcze gry edukacyjne. Zwieńczeniem akcji było wspólne, uroczyste zarybianie Wisły. Naszą najdłuższą rzekę w Polsce dzieci zarybiały tysiącem sumów, które trafiły do rzeki na wysokości miejscowości Gąbinek, Kucerz. Na nasz powrót czekała Dyrekcja Szkoły, która złożyła nam gratulacje i wręczyła wszystkim czekolady. Zapraszamy do obejrzenia na Facebooku i youtobe pracy konkursowej i filmiku z wręczenia nagrody i zarybiania Wisły.