Dyplomy XX edycji Konkursu Recytatorskiego DBAM O SWOJE ZDROWIEW marcu odbyła się już XX edycja konkursu recytatorskiego. W tym roku szkolnym przebiegała pod hasłem: „Dbam o swoje zdrowie”. Konkurs cieszy się wśród uczniów wielkim uznaniem. Do konkursu przystąpiło 26 uczestników. Ze Szkoły Podstawowej 25 i 1 dziecko z Przedszkola. Z klas 1-3 zaprezentowało się 13 uczniów, a z klas 4-8 – 12 uczniów. Konkurs jest szansą odczucia własnej wartości i sprawdzenia się. Uczestnicy zmagali się nie tylko z opanowaniem zapamiętanych tekstów, tremą, nieśmiałością, ale też w wielu przypadkach trzeba było pokonać wadę wymowy. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni. W klasach 1-3 i w przedszkolu wręczono medale i słodki upominek, a w klasach 4-8 wręczono dyplomy. Organizatorzy dziękują uczestnikom konkursu, ich wychowawcom i nauczycielom przygotowującym uczniów do występu. Zapraszamy do obejrzenia występów naszych uczestników na youtobe lub Facebooku.