obrazek dekoracyjnyTo było nietypowe zakończenie nauki w Szkole Podstawowej dla uczniów klasy 8dA. 23 czerwca 2021 r. na terenie Ogródka Jordanowskiego odbył się piknik, w którym wzięli udział uczniowie, dyrekcja, rodzice i zaproszeni nauczyciele. Spotkanie było świetną okazją do wspomnień, bo przecież wszyscy mieliśmy zaszczyt towarzyszyć Arturowi, Kacprowi i Mateuszowi w trudnej i pełnej wyzwań wyprawie po dojrzałość. Z minionych lat pozostały również zdjęcia, które dokumentują ważne wydarzenia klasowe. Wybrane fotografie utworzyły pamiątkowy album, który można obejrzeć.

Kochani Uczniowie!

Ukończenie Szkoły Podstawowej to nie tylko koniec starej, ale też początek nowej drogi, w którą zabierzecie zdobyte tu wiadomości i umiejętności, bo przecież: „Do mety przybywa się tylko po to, by wyruszyć znowu dalej”.

Życzymy Wam mądrze wytyczonych celów. Z jednej strony na miarę Waszych możliwości, z drugiej - o krok dalej.

Odważnie kroczcie przez świat.

Możecie ...

Potraficie ...

Dacie radę ...