Klasa 4a w kinieAmanda - jedyna przedstawicielka płci pięknej w klasie 4a SP wspierana przez wychowawczynię złożyła dziś chłopcom życzenia z okazji ich święta. Panowie z tej okazji otrzymali rogi obfitości. Wszyscy w doskonałych nastrojach celebrowali święto w szkole i poza szkołą w towarzystwie kinowych kosmitów. To kolejne udane wyjście klasowe.

Dzieci układają elementy z drewnaW dniu 28.09.2023 r. odbyły się warsztaty na terenie naszej szkoły dla grupy uczniów biorącej udział w projekcie "Obudź w sobie ekologa" prowadzonego przez Włocławskie Centrum Edukacji Ekologicznej. Grupa została laureatem konkursu "Zielone miejsce". Dla nagrodzonych Włocławskie Centrum Edukacji Ekologicznej zaplanowało warsztat, podczas którego uczniowie wzbogacili swoją wiedzę na temat roślin i zwierząt żyjących w ogrodzie i w lesie. Dużym zainteresowaniem w czasie warsztatów cieszyło się skręcanie śrubami gotowych, drewnianych elementów karmnika dla ptaków.

Grupa uczniów stoi przy kwiatachW zeszłym roku szkolnym uczniowie klas 1-3 Szkoły Podstawowej i klasy 3b Branżowej Szkoły I Stopnia wzięły udział w projekcie "Obudź w sobie ekologa" prowadzonego przez Włocławskie Centrum Edukacji Ekologicznej. Złożyliśmy pracę konkursową na projekt Zielonego miejsca, za którą komisja zdecydowała o przyznaniu nam nagrody o wartości 1034,81 zł, sfinansowaną przez Fundację Drzewo i Jutro.

Grupa uczniów obejmuje drzewo28 września uczniowie klasy 8a oraz 8aA przyłączyli się do ogólnopolskiej kampanii zorganizowanej przez #straznicylasow, która ma na celu zwrócenie uwagi na bezpieczne i mądre poruszanie się po lasach. Już od wczesnej wiosny wzrasta ryzyko pożarów niszczących lasy i nasi uczniowie w ramach lekcji biologii postanowili rozpowszechnić inicjatywę prowadzoną przez @straznicylasow i pokazać swoją miłość do drzew.

Uczennica układa obrazekPowoli mija pierwszy miesiąc nauki w nowym roku szkolnym, który uczniom z Zespołu 6 upłynął bardzo szybko. W każdy wtorek niecierpliwie czekaliśmy na godzinę 13.30 żeby odwiedzić nowoczesną salę #Laboratoriaprzyszlosci. Bogate wyposażenie pozwalające uczniom na wszechstronny rozwój oraz naukę przez zabawę i odkrywanie wywołuje uśmiech podczas każdej wizyty. Ten rok szkolny zaczęliśmy od wcielania się w konstruktorów marzeń i z pomocą Pani Agnieszki i Pani Asi tworzyliśmy wspaniałe budynki a także pojazdy. Z niecierpliwością czekamy na kolejne wtorki w sali #Laboratoriaprzyszlosci i nasze ulubione gotowanie.