Uczestnicy innowacjiIntensywny czas za nami- innowacja ,,DUCHOWOŚĆ W KADRACH’’ dobiega końca…
W naszej szkole od września 2023r. realizowana jest innowacja ,,Duchowość w kadrach’’, w której uczestniczą wybrane klasy SPP i BSIS.
W grudniu uczestnicy zajęć wybrali się do kościoła pw.św.Jana Chrzciciela we Włocławku. Poznali jego historię i ciekawostki z nim związane. 

W styczniu zaś uczniowie udali się do kościoła pw.Wszystkich Świętych. Modlili się przed obrazem ,,Żłóbka św.Franciszka’’ oraz figurami żłóbka. Poznali historię obrazu oraz kościoła franciszkanów. Ostatnie miejsce, które odwiedzili uczestnicy innowacji to zapora włocławska- miejsce śmierci ks.Jerzego Popiełuszki.
Na koniec uczniowie uczestniczyli w warsztatach fotograficznych, podczas których poznali aplikację Snapseed do edycji zdjęć. Dzięki aplikacji mogli pięknie ,,doszlifować,, swoje fotograficzne dzieła.
Celem innowacji było poszerzenie wiedzy na temat włocławskich miejsc poświęconych kultowi religijnemu, a także zdobycie wiadomości o fotografii i jednocześnie motywacja do rozwijania swoich pasji. Podczas wszystkich zaplanowanych wyjść uczniowie wykonywali zdjęcia według własnej wrażliwości.
Był to czas uBOGAcający dla wszystkich.
Efekty pracy uczniów będzie można podziwiać w naszej szkole już po feriach podczas wystawy fotograficznej, na którą serdecznie zapraszamy!