Uczestnicy wyzwania z banneremZaplanowana przez Samorząd Uczniowski BSIS i SPP akcja Offline CHALLENGE  zakończyła się sukcesem jej uczestników. Do udziału zgłosiło się ponad dwudziestu uczniów oraz kilku nauczycieli, którzy postanowili na 24 godziny wylogować się z Internetu. Nie wszystkim to się udało - przyznali szczerze, że nie wytrzymali i sięgnęli po komunikatory czy strony internetowe. Ale większość z osób, które podjęły wyzwanie - wytrwała i przez dobę pozostawała poza siecią.
 
Wielkie gratulacje dla wszystkich, którzy podjęli próbę. Na zdjęciach poniżej możecie zobaczyć, komu się udało i pogratulować im osobiście na korytarzu szkolnym.
 
Czy było to trudne zadanie? Zdania są podzielone. Niektórym przyszło zmierzyć się z wielkim wyzwaniem i pokusą, której starali się nie ulegać. Innym - zadziwiająco łatwo było się wylogować z sieci na 24 godziny.
 Samorząd Uczniowski ma już w planach kolejną akcję Offline CHALLENGE, ale tym razem 48 lub 72 godzinną. 
Co Wy na to?