Uczennice przy ogłoszeniu szkolnymSamorząd Uczniowski Branżowej Szkoły I Stopnia i Szkoły Przysposabiającej do Pracy zaprasza społeczność szkolną do podjęcia wyzwania: OFFLINE CHALLENGE - ODŁĄCZ SIĘ OD SIECI NA 24 GODZINY. Na czym polega akcja? Od godziny 10:00 w najbliższą środę (18 maja) do godziny 10:00 w czwartek (19 maja) wylogowujemy się z sieci internetowej - pozostajemy OFFLINE. Przez 24 godziny nie przeglądamy stron www, nie korzystamy z portali społecznościowych, Youtube'a, nie robimy zakupów w sklepach internetowych. Wykorzystujemy te 24 godziny na to, by spędzić czas z innymi lub wykorzystać go w zupełnie nietypowy sposób oraz odkryć jak mocno jesteśmy uzależnieni od Internetu
To wyzwanie dla odważnych i wytrwałych. Osoby chętne proszone są o zgłoszenie się do pani Agnieszki Łukomskiej lub Julki Rogulskiej/Karola Wyrzykowskiego do środy do godziny 9:00.