Grupa występujących uczennic24 czerwca 2022 r. o godzinie 9.00 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego SPP i szkoły branżowej. W dobrych nastrojach uczniowie spotkali się w ogródku przy szkole, gdzie odbyło się rozdanie świadectw dla uczniów wyróżnionych w roku szkolnym 2021/2022. Po krótkiej części artystycznej klasy udały się na ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie w klasach. Po dziesięciu miesiącach nauki nadszedł upragniony czas odpoczynku. Wszystkim życzymy udanych i bezpiecznych wakacji!

Dnia 23 czerwca odbyło się pożegnanie absolwentów Branżowej Szkoły I Stopnia oraz Szkoły Przysposabiającej do Pracy.

fot. Magdalena Sadowska

Grupa uczniów przy wozie policyjnymDnia 13 czerwca 2022 r. uczniowie klas A3 i B3 wybrali się na wycieczkę do Komendy Miejskiej Policji we Włocławku. Uczniowie poznali tajniki pracy policjantów oraz technika kryminalistycznego. Mieli okazję usiąść na policyjnych kładach, motorach oraz w radiowozie. Zwiedzili budynek policji w tym areszt tymczasowy oraz pokój przesłuchań. Wydarzenie bardzo zainteresowało uczniów oraz wzbudziło wiele emocji.

Uczniowie w jednej z pracowni WTZW ramach realizacji zadań z doradztwa zawodowego w Szkole Przysposabiającej do Pracy w Zespole Szkół nr 3 we Włocławku uczniowie, którzy w czerwcu 2022 r. zakończą naukę i odbiorą świadectwo ukończenia szkoły odwiedzili Warsztaty Terapii Zajęciowej przy ul. Wiejskiej we Włocławku.

Uczestnicy wyzwania z banneremZaplanowana przez Samorząd Uczniowski BSIS i SPP akcja Offline CHALLENGE  zakończyła się sukcesem jej uczestników. Do udziału zgłosiło się ponad dwudziestu uczniów oraz kilku nauczycieli, którzy postanowili na 24 godziny wylogować się z Internetu. Nie wszystkim to się udało - przyznali szczerze, że nie wytrzymali i sięgnęli po komunikatory czy strony internetowe. Ale większość z osób, które podjęły wyzwanie - wytrwała i przez dobę pozostawała poza siecią.